Windows 11 Microsoft Store'dan tema indirilmiyor

jetpack

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Temiz Windows 11 kurdum fakat benden mi kaynaklı değil mi bilemedim biraz araştırdım internete çare bulamadım en sonunda buraya yazmaya karar verdim. Birkaç sorunum var bilmem sizde de aynı sıkıntılar var mı?

1) Windows 11 masaüstü temasını değiştirmek istiyorum (Microsoft Store yönlendiriyor tema seçince Microsoft hesabınız ile giriş yapmaya yönlendiriyor.). Microsoft'un kendi sayfasından giriş yapmadan manuel indiremiyorum (Windows 10'da indiriyordum).

2) Windows Spotlight ışığı ne yaptıysak ne etiysek yine çalışmadı. Windows 11 kullanan arkadaşlar varsa deneyip de cevap yazabilirse sevinirim.

Merhaba,
Windows temalarını maalesef Microsoft hesabınıza giriş yapmadan indiremezsiniz.
Arkadaşlar merhaba.

2) Windows Spotlight ışığı ne yaptıysak ne etiysek yine çalışmadı. Windows 11 kullanan arkadaşlar varsa deneyip de cevap yazabilirse sevinirim.
Spotlight için bir ekran görüntüsü alır mısınız? ÖRN:Bunun gibi..
Arkadaşlar merhaba.
Temiz Windows 11 kurdum fakat benden mi kaynaklı değil mi bilemedim biraz araştırdım internete çare bulamadım en sonunda buraya yazmaya karar verdim. Birkaç sorunum var bilmem sizde de aynı sıkıntılar var mı?

1) Windows 11 masaüstü temasını değiştirmek istiyorum (Microsoft Store yönlendiriyor tema seçince Microsoft hesabınız ile giriş yapmaya yönlendiriyor.). Microsoft'un kendi sayfasından giriş yapmadan manuel indiremiyorum (Windows 10'da indiriyordum).

2) Windows spotlight ışığı ne yaptıysak ne etiysek yine çalışmadı. Windows 11 kullanan arkadaşlar varsa deneyip de cevap yazabilirse sevinirim.

Trol müsün anlayamadım bir çözüm yazdım ama cevap yok?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (9).png
    Ekran Görüntüsü (9).png
    248,5 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
şuan sizin paylaştığınız ekranın aynısı var (şuan evdeyim evde windows 10 kullanıyorum ) bir çözüm yolu buldum gibi hem tema hemde windows sporlight ışığı için yarın işyerinde tekrar kontrol edip sonucundan haberdar ederim..

Yeni konular

Geri
Yukarı