Windows 11 mikrofonu konuşulanı algılamıyor

BenNoobum

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yarım Windows 11'e geçtiğimden beri bu sorunu yaşıyorum. Arkadaşla aynı USB aynı ISO dosyasını kurduk ama onda sıkıntı yok bende var anlamadım gitti. 3 kulaklık 2 mikrofon denedim yok Discord'da test ediyorum algılamıyor konuşuyorum sesim gitmiyor. Bir kere oldu onda da kesile kesile gidiyormuş bypass falan yapmadık direkt kurduk.
Driverlar hepsi güncel.

Merhaba arkadaşlar yarım Windows 11'e geçtiğimden beri bu sorunu yaşıyorum. Arkadaşla aynı USB aynı ISO dosyasını kurduk ama onda sıkıntı yok bende var anlamadım gitti. 3 kulaklık 2 mikrofon denedim yok Discord'da test ediyorum algılamıyor konuşuyorum sesim gitmiyor. Bir kere oldu onda da kesile kesile gidiyormuş bypass falan yapmadık direkt kurduk.
Driverlar hepsi güncel.
Denetim Masasına Girip Donanım Ve Sese Tıklayın.Daha Sonra Ses Bölümünden Sistem Seslerini değiştire tıklayın.Kayıta gidip mikrofonunuzu seçin ve iki kere tıklayın.Ordan düzeye girin ve bass'ını vs. gibi şeyleri ayarlayın.

Driverlar hepsi güncel.
Aynı sorun bende de vardı ama çok basit bir ayar ile bu sorunu çözdüm.
Yaptığım ayarı paylaşıyorum ona bakarak yapabilirsin.
Ekran görüntüsü 2024-01-17 001147.png
Ekran görüntüsü 2024-01-17 003138.png

Yeni konular

Geri
Yukarı