Windows 11 Mobil sürümü gelir mi?

Mergen Tengri

Hectopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Meslek
Tekno-Lokum
Windows 11'in Mobil sürümü yayınlanır mı sizce?
Microsoft, Windows Phone'un desteğini çekmesinin nedeni uygulama sorunuydu ancak bu uygulama sorunu Windows 11 ile çözülecek sanırım.
Lumia serisi, Windows 11 ile birlikte dönse sizce de efsane olmaz mıydı? Ne de olsa Android uygulamaları Windows'a geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelmez. Çıktığında yeni bir iOS olabilirdi elleri kolları bağlı çalışmasalardı. Elini kolunu çekti Microsoft. Bildirim merkezi için neredeyse 1 sene güncelleme bekledik.

Windows 11'in mobil sürümü yayınlanır mı sizce?
Microsoft, Windows Phone'un desteğini çekmesinin nedeni uygulama sorunuydu ancak bu uygulama sorunu Windows 11 ile çözülecek sanırım.
Lumia serisi, Windows 11 ile birlikte dönse sizce de efsane olmaz mıydı? Ne de olsa Android uygulamaları Windows'a geldi.

Android uygulamaları derken yani ben Windows 11 kursam mesela fun 101 okey indirebilir miyim Microsoft Store'dan ?

Windows 11'in Mobil sürümü yayınlanır mı sizce?
Sanmıyorum.Microsoft'un şuan ki planı bu değil.
Windows 11 estetik ve performans güncellemesidir.Yazılımsal olarak bunlar dışında sadece bazı özellikler geleceğini biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı