Windows 11 Moment 4 Güncellemesi Birçok Hata İçeriyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows 11 Moment 4 Güncellemesi

Windows 11 Moment 4 güncellemesi birçok yeni özelliği sunmasıyla bayağı bir ilgi topladı. Moment 4 güncellemesi Windows Copilot ve birçok Dosya Gezgini iyileştirmesi getiriyor. Ancak birçok kullanıcının güncelleme sonrasında birden fazla hatayla karşılaştığı bildiriliyor. Güncellemede karşılaşılan önemli birkaç hataya bakalım: Windows 11 Moment 4 güncellemesi ‘KB5030310’, arama kutusu oluşturma hatalarına, Dosya Gezgini performans sorunlarına ve […]

Devamı: Windows 11 Moment 4 Güncellemesi Birçok Hata İçeriyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Windows 11, yarım yamalak doğru düzgün çalışmayan saçma bir sistem. Dosya gezginindeki inanılmaz gecikmeler yıllardır düzeltilmemiş. Windows 7'nin veya 8'in jet hızındaki dosya gezgininin yanına yaklaşamaz.

Deneme amaçlı 9. nesil İntel işlemcili bilgisayarıma 8.1 yükledim. Hayatımda hiç bir zaman bu kadar hızlı bir bilgisayar kullandığımı hatırlamıyorum. Keşke desteği devam etseydi. Sanıyorum Windows 11 hiç bir zaman stabil olmayacak. O kadar saçma ve hiç umulmadık yerlerden sorun çıkarıyor ki resmen çöp bir işletim sistemi. Umudumuz Windows 12 ye kaldı.

Eki Görüntüle 1992241
Windows 11 Moment 4 güncellemesi birçok yeni özelliği sunmasıyla bayağı bir ilgi topladı. Moment 4 güncellemesi Windows Copilot ve birçok Dosya Gezgini iyileştirmesi getiriyor. Ancak birçok kullanıcının güncelleme sonrasında birden fazla hatayla karşılaştığı bildiriliyor. Güncellemede karşılaşılan önemli birkaç hataya bakalım: Windows 11 Moment 4 güncellemesi ‘KB5030310', arama kutusu oluşturma hatalarına, Dosya Gezgini performans sorunlarına ve […]

Devamı: Windows 11 Moment 4 Güncellemesi Birçok Hata İçeriyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Sürüm Preview böyle olması normal değil mi? Son sürümde hiçbir hata mevcut değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 zaten Windows 10'nun makyajlı hali ve sorunlu işletim sistemiydi şimdi daha kötü oldu. Microsoft yaptığı her şeyi eline yüzüne bulaştırıyor. Yıllar sonra Vista vakası yaşamamız hiç normal değil. Bu yüzden de sonuna kadar Windows 10'dan devam.

Vista'nın sorunu zaten gecikme ve uyumsuzluk. Uyumsuzluk SP2'da çözüldü fakat çok geciktiği için sistemler bilgisayarını yenilemedi ve bundan dolayı Vista'ya ön yargı oluştu. 7 çıktığında sistemler güncellendiği için sorun çıkartmadı. Vista kurban gitmesi gerekiyordu zaten insanların bilgisayarını yeni nesile hazırlaması için.

Geri
Yukarı