Windows 11 nasıl kurulur?

exodusrwu

Picopat
Daha fazla  
Selam,

Masaüstüne Windows 11 kuracağım ama hiç işletim sistemi yok. Flash var elimde fakat hangi tuşa basarak nasıl yükleyeceğimi nasıl öğreneceğim? Bir rehber var mı?

Selam, masaüstüne Windows 11 kuracağım ama hiç işletim sistemi yok. Flash var elimde fakat hangi tuşa basarak nasıl yükleyeceğimi nasıl öğreneceğim? Bir rehber var mı?
Anakart markasına göre değişir o tuş. Aşağıdan bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Flash var elimde fakat hangi tuşa basarak nasıl yükleyeceğimi nasıl öğreneceğim?

Hocam kusura bakma. Biz yazmışız yardım etmek isteyen etmiş ayriyeten başkası sorar bundan sonra ben yardım ederim. Fikir vermiyorsanız boş konuşmanın anlamı yok. Cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim.

Hocam kusura bakma. Biz yazmışız yardım etmek isteyen etmiş ayriyeten başkası sorar bundan sonra ben yardım ederim. Fikir vermiyorsanız boş konuşmanın anlamı yok. Cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim.
Sen konu açtıkca senden önce ki konu açan kişinin konusu aşağı düşüyor belki de kimsenin cevaplamadığı nadir görülen bir konu hakkında alanında uzman kişilerin yardım edebileceği vs. bir konudur ama bu şekilde onun konuyu da aşağı indirmiş oluyorsun ve gözden kaçıyor.

Geri
Yukarı