Windows 11 ne durumda?

erenzxczxczc2

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16 3200 MHz 8x8
SSD veya HDD modeli
SSD 500 GB
Ekran kartı
RX 6600 XT
Anakart
GİGABYTE H560M
İşlemci
İ5 10400F
Arkadaşlar Windows 11'in şu anda durumu nedir? Sorunları var mıdır? Oyun açmama, driver, Windows 10 da varda 11 de niye yok dedirtecek şeyler var mı? Diyeceksiniz kardeşim Windows 10 da kal ne olacak. Ben farklılık ve görünüşünü beğendiğim için geçmek istiyorum. Ama problem varsa geçmem orası ayrı.

Problem yok. Resmi olarak çıkmadan önce de kullanıyordum. Hatta sızdığı günden beri kendi bilgisayarımda kullanmaktayım. Bahsedilen büyük sorunlar aylar önce çözüldü. Şu an hiçbir sorunu yok. Geçmenizi tavsiye ederim.

Problem yok. Resmi olarak çıkmadan önce de kullanıyordum. Hatta sızdığı günden beri kendi bilgisayarımda kullanmaktayım. Bahsedilen büyük sorunlar aylar önce çözüldü. Şu an hiçbir sorunu yok. Geçmenizi tavsiye ederim.
Hayır, bahsedilen problemler halen devam ediyor. Özellikle AMD CPU'lar için düzenleme gerekiyor hocam. 🤢

Hayır, bahsedilen problemler halen devam ediyor. Özellikle AMD CPU'lar için düzenleme gerekiyor hocam. 🤢

Kişiden kişiye farklılık gösteriyor sanırım. Hiç büyük bir sorun ile karşılaşmadım ben. Intel kullanıyorum ayrıca. AMD sistemlerde ne gibi sorunlar var hocam?

Şu an Windows 11 betadan çıktı değil mi? Resmi çıkış gibi bir şey mi şu an.

Kişiden kişiye farklılık gösteriyor sanırım. Hiç büyük bir sorun ile karşılaşmadım ben. Intel kullanıyorum ayrıca. AMD sistemlerde ne gibi sorunlar var hocam?

Hocam, size açtığım konuyu sunmak isterim. Ek olarak işlemci değiştirdim onda da aynı sorun devam etmekte ve oyunlarda 8 -10 FPS arası kayıp yaşanmakta şuan.. O yüzden W10 devam ediyorum.

(2 hafta önce w11 kurup yeni işlemcide denedim bir umut ama hala aynıydı.)

W11 gibi akıcı ve güzel görünen OS kullanmak çok keyif verici.. İnşallah tez vakitte düzelir ben ve benim gibi düşünenler geçebilir. 🙏🏻

22H2'de sorunlar büyük olasılıkla çözüldü. AMD sistemlerdeki o hantallik da kalmadı. Tek çözülmesi gereken şey TPM stutter, o da zaten anakart üreticilerine bağlı olarak Mayıs-Haziran ayı içerisinde yayınlanacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı