Windows 11 neden Windows 10 olarak yazıyor?

MrSw

Decapat
Daha fazla  
Windows 11 kullanıyorum her yerde Windows 10 olarak gözüküyor. Örneğin yazdığım konu Windows 11'de lakin Windows 10 olarak gözüküyor. Bunun nedeni nedir? Yardımcı olursanız mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Windows 11 kullanıyorum her yerde Windows 10 olarak gözüküyor. Örneğin yazdığım konu Windows 11'de lakin Windows 10 olarak gözüküyor. Bunun nedeni nedir? Yardımcı olursanız mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
Windows+R tuşlarına basıp dxdiag yazıp çıkanı atabilir misiniz?
Örnek:
1657795270076.png

Edit: Sadece bu forumda öyle göründüğünü yazmış, ben her yerde W10 yazıyor sandım, çok pardon.

Windows 11 temelinde Windows 10. Windows 11, Windows 10 için bir güncelleme bence.
Ha illa tam nedeni nedir diye sorarsan en azından sitelerde Windows 10 olarak gözükmesi, user agent Windows 10 olarak gözüküyor.

Forumun OS ve tarayıcı gösterme eklentisini yapan adam yenilemediği için için öyle yüksek ihtimal.

Geri
Yukarı