Windows 11 nereden alınır?

Vallahi ben yeni bilgisayar alırsam ona yüklemek istiyorum FreeDOS mu bir şey çıkarmışlar efenim çok da anlamıyorum bu işlerden ondan cahilligime kusura bakmayın:/

Hocam Windows 11 önerilmez uyumluluk ve sisteminizin yetmeyebilir ayrıca arkada çok RAM yiyor ve oyunlarda düşük FPS veriyor ben size Windows 10 Pro 10 da olur kurmanızı öneririm hocam size sadece 1 adet 8 GB'lık bir USB gerek para vermenize gerek yok size atacağım linkten indirirek kurabilirsiniz içiniz rahat olsun nasıl indireceğim diye sorarsanız YouTube'da videoları var oradan rahatlıkla bulabilirsiniz.

Vallahi ben yeni bilgisayar alırsam ona yüklemek istiyorum FreeDOS mu bir şey çıkarmışlar efenim çok da anlamıyorum bu işlerden ondan cahilligime kusura bakmayın:/

Merhaba. Komple bir işletim sistemini satın almak haddinden fazla pahalı. Onun yerine Microsoft'un kendi sitesinde yer alan ISO'ları indirip flashına yazdırarak kurmanı tavsiye ederim. Lisans konusuna gelirsek de arkadaşların dediği gibi internette tonla lisans satan firma var. Tavsiyeye gelecek olursak ekteki siteyi öneririm.
Windows - Lisans

İnternette satan kişilerden lisans almak kms ile lisanslamakla neredeyse aynı boş yere para vermeyin bence. Aynı retail keyler Github vb ortamlarda bedava dağıtılıyor zaten, bir işletim sistemine para vereni anlamıyorum.

Merhaba. Komple bir işletim sistemini satın almak haddinden fazla pahalı. Onun yerine Microsoft'un kendi sitesinde yer alan ISO'ları indirip flashına yazdırarak kurmanı tavsiye ederim. Lisans konusuna gelirsek de arkadaşların dediği gibi internette tonla lisans satan firma var. Tavsiyeye gelecek olursak ekteki siteyi öneririm.
Windows - Lisans

Hocam lisansı oradan almak mantıksız ve çok pahalı item satışta 10 TL'ye satıyolar. Buradan almak önerilir.

İnternette satan kişilerden lisans almak KMS ile lisanslamakla neredeyse aynı boş yere para vermeyin bence. Aynı Retail keyler GitHub vb ortamlarda bedava dağıtılıyor zaten, bir işletim sistemine para vereni anlamıyorum.

Evet sanırım 10 TL'ye satanlarda oradan minik kar yapıyolar.

Hocam lisansı oradan almak mantıksız ve çok pahalı item satışta 10 TL'ye satıyolar. Buradan almak önerilir.

Evet sanırım 10 TL'ye satanlarda oradan minik kar yapıyolar.

Tercih meselesi elbette. Çoğu key klonlanmış oluyor hiçbirine ayrı ayrı garanti veremeyiz. Memnun olan da çok fazla insan var bir o kadar olmayanda. Ben kendim kullandığım için orayı önerdim bir sorun yaşamadım, genelde çoğu key tek kullanımlık oluyor ona dikkat etmek gerekli.

Tercih meselesi elbette. Çoğu key klonlanmış oluyor hiçbirine ayrı ayrı garanti veremeyiz. Memnun olan da çok fazla insan var bir o kadar olmayanda. Ben kendim kullandığım için orayı önerdim bir sorun yaşamadım, genelde çoğu key tek kullanımlık oluyor ona dikkat etmek gerekli.

Doğrudur hocam ama en çok satan ve yorumlar önemlidir 10 TL'den dolandırsan da pek bir şey yazmaz benim de kuzenim almıştı oradan Windows 10 Pro.

Hocam Windows 11 önerilmez uyumluluk ve sisteminizin yetmeyebilir ayrıca arkada çok RAM yiyor ve oyunlarda düşük FPS veriyor ben size Windows 10 Pro 10 da olur kurmanızı öneririm hocam size sadece 1 adet 8 GB'lık bir USB gerek para vermenize gerek yok size atacağım linkten indirirek kurabilirsiniz içiniz rahat olsun nasıl indireceğim diye sorarsanız YouTube'da videoları var oradan rahatlıkla bulabilirsiniz.

Sistemi iyise önerilir ben betadan beri kullanıyorum mükemmel ilk RX 550 ile 3500X ile kullanıyordum 8 GB RAM hiçbir sorun yoktu şu anda 3060 Ti 5600X 16 GB RAM yine müthiş.

Microsoft Windows 11 almak istedim bir yer buldum ama güvenilir mi bilmiyorum linki bıraktım bakın please pek anlamıyorum (bu işten HP Victus 15 almayı düşünüyorum. Ama FreeDOS işte.

Windows 11 Pro Dijital Lisans Anahtarı Satın Al buyurun hocam güvenilir sitedir anında teslim yapıyor. İsterseniz Office falan da alabilirsiniz.

Geri
Yukarı