Windows 11 olay görüntüleyicide olması gerekenden fazla hata görünüyor

Mehmet32781

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6600 RYZEN 5 5500 GİGABYTE A520MK V2 16 GB RAM
Arkadaşlar olay görüntüleyicisinde çok fazla hata var. Sorunun ne oldugunu bende anlayamadım hataların sebep olduğu şeyler ise genellikle oyunlarda çökme sorunu yaşıyorum. Nadirende olsa mavi ekran yiyorum. Çözümü ne olabilir sizce? Ben bastan Windows 11 kurmayı düşünüyorum sizce yapmalı mıyım ne önerirsiniz? Özellikle AAA oyunlarda aşırı fazla çökme oluyor Witcher 3, RDR2 gibi...

enegeyn.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar olay görüntüleyicisinde çok fazla hata var. Sorunun ne oldugunu bende anlayamadım hataların sebep olduğu şeyler ise genellikle oyunlarda çökme sorunu yaşıyorum. Nadirende olsa mavi ekran yiyorum. Çözümü ne olabilir sizce? Ben bastan Windows 11 kurmayı düşünüyorum sizce yapmalı mıyım ne önerirsiniz? Özellikle AAA oyunlarda aşırı fazla çökme oluyor Witcher 3, RDR2 gibi...

Eki Görüntüle 2150734

Hocam Windows 10 kullanıyorsunuz sanki, başlığı düzeltseniz iyi olur.

Eki Görüntüle 2150734

Çok fazla üst üste güncelleme yapılan bir sistemse format atmanız iyi olacaktır.

Windows sürümü değiştirmeyi deneyebilirsiniz Sisteminizi güncel yeni donanımsal sahipseniz Windows 11'de daha iyi performans elde edebilirsiniz.

Çok fazla üst üste güncelleme yapılan bir sistemse format atmanız iyi olacaktır.

Windows sürümü değiştirmeyi deneyebilirsiniz sisteminizi güncel yeni donanımsal sahipseniz Windows 11'de daha iyi performans elde edebilirsiniz.

Windows 11'e guncelledim hocam bir sıkıntı olursa yazarim buraya teşekkür ederim.

Geri
Yukarı