Çözüldü Windows 11 Olay Görüntüleyicisi'nde 0xc000027b Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Finnbey

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
Bilmiyorum
Ekran kartı
3050 Ti laptop
Anakart
laptop
İşlemci
i7 11. nesil
Ekran görüntüsü 2022-08-07 214852.png

Böyle bir hata ile karşılaştım. Bilgisayar bozulmuş mudur?

Son düzenleme:
Çözüm
@Finnbey şu anlık bir sıkıntı yok gibi gözüküyor, durduk yere Windows Gezgini kapanması ben Windows 11 kullanırken 1 kere olmuştu.

2 kere daha oldu format attım flash üzerinden şimdilik sıkıntı yok.

Format attım devam ettim sanırım NVIDIA sürücsünde hata var sürücüyü geri aldım düzeldi gibi öyle olduğunda ise sürücü kapanıyormuş.

Şu anlık bir şey yok gibi inşallah devam etmez.

Sıkıntılı olan Windows 11 sürücüye geri yükledim fakat sağ tık problemi devam etti bende Windows 10 geçtim şimdi yükledim sürücüleri şu anlık sıkıntı yok gibi.

hala sıkıntı yok

Güncelleme tekrar Windows 11 geçtim sıkıntı yok sanırsam Windows 11 sürümünde bir problem varmış.
Şu an çalışıyor Windows Gezgini, sıkıntı yok yani. Windows'u onarmak için bunu yapabilirsin.

Şu an çalışıyor Windows Gezgini, sıkıntı yok yani. Windows'u onarmak için bunu yapabilirsin.

Yani normal bir şey mi yoksa tek seferlik mi? Çünkü arkadaşımla DC üzerinden konuşurak oynuyorduk sonra ekrandaki simgeler git gel yaptı olay görüntilicsinie baktığımda bunu bördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Finnbey şu anlık bir sıkıntı yok gibi gözüküyor, durduk yere Windows Gezgini kapanması ben Windows 11 kullanırken 1 kere olmuştu.

2 kere daha oldu format attım flash üzerinden şimdilik sıkıntı yok.

Format attım devam ettim sanırım NVIDIA sürücsünde hata var sürücüyü geri aldım düzeldi gibi öyle olduğunda ise sürücü kapanıyormuş.

Şu anlık bir şey yok gibi inşallah devam etmez.

Sıkıntılı olan Windows 11 sürücüye geri yükledim fakat sağ tık problemi devam etti bende Windows 10 geçtim şimdi yükledim sürücüleri şu anlık sıkıntı yok gibi.

hala sıkıntı yok

Güncelleme tekrar Windows 11 geçtim sıkıntı yok sanırsam Windows 11 sürümünde bir problem varmış.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı