Windows 11 OneDrive nasıl kaldırılır?

adardemir

Decapat
Daha fazla  
Daha yeni PC'ye format attım. Açılır açılmaz Denetim Masası'ndan OneDrive'ı sildim ama klasör olarak kaldı. Sağ tık atıp silmeyi denedim masaüstündeki kısayollar gidiyor. Masaüstü kalıyor OneDrive klasörünün içinde. Masaüstünü klasörden çıkarıp nasıl silebilirim?

Yanlış bilgi
Daha yeni PC'ye format attım. Açılır açılmaz Denetim Masası'ndan OneDrive'ı sildim ama klasör olarak kaldı. Sağ tık atıp silmeyi denedim masaüstündeki kısayollar gidiyor. Masaüstü kalıyor OneDrive klasörünün içinde. Masaüstünü klasörden çıkarıp nasıl silebilirim?

OneDrive'ı silmeniz mümkün değil Microsoft'in kendi uygulaması.

Son düzenleyen: Moderatör:
OneDrive'ı geri yükle sonra OneDrive ayarlarından tüm klasörlerin eşitlemeyi kapat onlar yerel klasöre dönecekler sonra OneDrive'ı sil.

OneDrive klasörünün içindeki masaüstü kısayolunu direkt kullanıcı adınız olan klasörün içine atın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki tekniği yaptım şimdi masaüstü gözükmüyor ne yapmalıyım

Denetim Masası program kaldır Microsoft OneDrive bulun ve silin bu şekilde silinecektir.

Geri
Yukarı