Windows 11 optimizasyonu nasıl?

ceysat

Kilopat
Yer
Azerbaycan Nahcevan
Daha fazla  
Değerli arkadaşlar, Windows 11'i kurdum ancak optimizasyon problemleri var bence. 1 ay oldu.
Windows 11 isteyen müşterilerim var. Son durum nedir, önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alt kısımdaki sürümü kullanıyorum. Ufak tefek hata dahil hiç hata yaşamadım. Optimizasyon sorunu yok, sistemin özelliklerine bağlı olarak değişir tabi bu durum. Kesin bir şey söyleyemem.

1633072947604.png

Bir süredir genel kullanım ve oyun amaçlı kullanıyorum. Günlük kullanıma uygun olacak kadar optimizasyonu mevcut.

Bu yine de herhangi bir hatayla karşılaşmayacağınız anlamına gelmiyor. Resmi olarak çıkmış olsa dahi eksikliklerle karşılaşmamız doğal.

Yayınlanan son beta sürümü gayet pürüzsüz ve hızlı çalışıyor. Ufak tefek hataları elbet olacak ama genel olarak şu anki hali Windows 10'dan çok daha iyi.
Benim sistemde pek stabil değildi.
Bir süredir genel kullanım ve oyun amaçlı kullanıyorum. Günlük kullanıma uygun olacak kadar optimizasyonu mevcut.

Bu yine de herhangi bir hatayla karşılaşmayacağınız anlamına gelmiyor. Resmi olarak çıkmış olsa dahi eksikliklerle karşılaşmamız doğal.
Optimizasyon sorunu yok şu anlık.
Alt kısımdaki sürümü kullanıyorum. Ufak tefek hata dahil hiç hata yaşamadım. Optimizasyon sorunu yok, sistemin özelliklerine bağlı olarak değişir tabi bu durum. Kesin bir şey söyleyemem.

Eki Görüntüle 1177549
Yayınlanan son beta sürümü gayet pürüzsüz ve hızlı çalışıyor. Ufak tefek hataları elbet olacak ama genel olarak şu anki hali Windows 10'dan çok daha iyi.
Hepinize ayrı ayrı teşşekür ederim Anlık olarak Windows 11 Konusuna hakim oldum.

Saygılarımla

Ben 2 gün önce yükledim. Bence sistemden sisteme göre değişkenlik gösterdiğini düşünüyorum. Windows 10'dan daha iyi performans ve stabilize alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı