Windows 11 oyun için yüklenmeli midir?

Dermandede

Hectopat
RAM
16
Ekran kartı
Gtx1650 Ti
İşlemci
i5 10300h
Merhaba, şu an Windows 10 Home kullanmaktayım ve bilgisayarım Windows 11'i kaldıracak bir durumda. Bilgisayarda sadece oyun oynamakla beraber Netflix ve sosyal medya uygulamalarını kullanmaktayım. Oynadığım oyunlar Forza Horizon 5 ETS 2 FIFA 22 CS:GO gibi oyunlar. FPS olarak bir fark yaşar mıyım Home veya Pro sürümü hangisini yüklemeliyim.
Windows Update üzerinden mi yüklemeliyim yoksa Windows'un sitesinden ISO dosyasını indirip öyle mi kurmalıyım? Bir de Windows keyim internetten almıştım Windows 11'i hangi tür kurulumda kurarsam keyime zarar gelmez. Yanıtlar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Windows 11 pro kurdum. Arayüz daha hızlı. Ağırlıklı olarak CS oynuyorum. Alt+TAB hızı çok fark etmiş daha seri. FPS konusunda da hemen hemen aynı diyebilirim.

Yanıtlar için teşekkür ederim.Birde Windows Update üzerinden mi yüklemeliyim yoksa Windows'un sitesinden ISO dosyasını indirip öyle mi kurmalıyım?Pro ile home çok farkedermi hangisini önerirsiniz?

Yanıtlar için teşekkür ederim. Bir de Windows Update üzerinden mi yüklemeliyim yoksa Windows'un sitesinden ISO dosyasını indirip öyle mi kurmalıyım? Pro ile Home çok fark eder mi hangisini önerirsiniz?

Güvenli önyükleme ile uğraşmak istemiyorsanız Windows 11 yükleme medyası oluşturmasından indirin derim. Pro kurabilirsin.

Yanıtlar için teşekkür ederim.Birde Windows Update üzerinden mi yüklemeliyim yoksa Windows'un sitesinden ISO dosyasını indirip öyle mi kurmalıyım?Pro ile home çok farkedermi hangisini önerirsiniz?
Technopat kanalı kolay yükleme için video paylaşmıştı. Ona bakarsanız çok kısa sürede halledersiniz.

Öncelikle merhabalar Windows 11'i 4/5 ay gibi bir süre kullandım halen daha hataları mevcuttur.
Windows 10'da kalmanızı tavsiye ederim elbet bir gün mecburi olarak Windows 11'i kullanacağız zaten.
Bir de öyle düşünün. :)
( Çok merak ediyorsanız sanal PC'ye kurup deneyimleyebilirsiniz. )

Yeni konular

Geri
Yukarı