Windows 11 oyun performansında düşüş yaşanır mı?

Syhniex

Hectopat
Daha fazla  
Zamanında Windows 11 çıktığında bayağı eleştirilmişti ondan biraz bekledim fakat şimdi kararsızım. genelde oyun oynuyorum ve bilgisayarımda oyun için Windows 11'in dizaynlarını bayağı beğenmiştim ama performans düşüşü yaşarım diye tedirgin oluyorum. Sizce Windows 11'e yükseltilir mi ve performansta düşüş yaşar mıyım?

Göreceli bir şey. Çıkıp birisi buradan kesin şöyle oluyor diyemez bence. Test edip görmek gerek.

Zamanında Windows 11 çıktığında bayağı eleştirilmişti ondan biraz bekledim fakat şimdi kararsızım. Genelde oyun oynuyorum ve bilgisayarımda oyun için Windows 11'in dizaynlarını bayağı beğenmiştim ama performans düşüşü yaşarım diye tedirgin oluyorum. Sizce Windows 11'e yükseltilir mi ve performansta düşüş yaşar mıyım?

Bence Windows 10'un desteği bitene kadar 10 kullan bittiğinde 11e geçersin ve o zamana kadar 11 bayağı optimize edilmiş olur yine tercih sana ait.

Zamanında Windows 11 çıktığında bayağı eleştirilmişti ondan biraz bekledim fakat şimdi kararsızım. Genelde oyun oynuyorum ve bilgisayarımda oyun için Windows 11'in dizaynlarını bayağı beğenmiştim ama performans düşüşü yaşarım diye tedirgin oluyorum. Sizce Windows 11'e yükseltilir mi ve performansta düşüş yaşar mıyım?

Sisteme bağlı iyi bir sistem ise artışı olur fakat kötü sistemse hüsran :(

Windows 11 çıktığında bayağı eleştirilmişti.
Windows 11 hala çıkmış değil? Tanıtımının yapılmış olması ve beta olarak yayınlanıyor olması çıkmış olduğu anlamına gelmiyor. Ürünün satışı var mı? Yok. Ürün stabil olarak dağıtılıyor mu? Hayır. Tamamlanmış bir ürün mü? Hayır. O zaman kesin ve net bir sonuç elde etmeyi beklemeyin.
Windows 11'in dizaynlarını bayağı beğenmiştim ama performans düşüşü yaşarım diye tedirgin oluyorum.
Yaşayabilirsiniz. Yaşamazsınız diye kesin konuşan olursa tamamen boş konuşuyordur. Bazı sorunları çözebilir, fakat yeni sorunlarda ekleyebilir. Elinizde tamamlanmamış bir beta ürünü var. Hiç bir şey kesin değildir.

Geri
Yukarı