Windows 11 oyun performansını mı düşürüyor?

cybermaffia

Centipat
Yer
Fırsatlar Ülkesi AMERIKA
Daha fazla  
Meslek
Computer Engineer
Arkadaşlar ben Windows 11 geçecektim fakat webtekno ve birkaç kaynaktan daha duyduğuma göre oyun performansını %25 oranında düşürüyormuş doğru mudur ve indirirsem bilgisayarda hızlanma olur mu?

Hayır şu anda yayınlanan en son ki sürüm sorunsuzdur.

Arkadaşlar ben Windows 11 geçecektim fakat webtekno ve birkaç kaynaktan daha duyduğuma göre oyun performansını %25 oranında düşürüyormuş doğru mudur ve indirirsem bilgisayarda hızlanma olur mu?

Oyun modunu Xbox Game Bar'ı kapatıp bilgisayarı yeniden başlatıp oynamayı dene işe yarıyor. Bunlar açık iken çok fazla CPU kullanıyorlar.

O AMD işlemcilerin vardı sıkıntı güncelleme ile düzeldi gereksiz hizmetleri kapat oyun modu vs kapat görselliği kapat animasyonları azalt performans artacaktir.

LatencyMon programı ile Windows 11'de değerlerim yüksekti. Ayrıca CS:GO ve Valorant oyununda mikro kekelemeler oldu. Ben de tekrar Windows 10'a geri döndüm.

Geri
Yukarı