Windows 11 oyunlarda takılma oluyor

bartuhane

Hectopat
Daha fazla  
Valorant ve GTA 5 denedim, fareyi ne zaman hareket ettirsem oyunlar takılıyor ve ekran kartı kullanımı hep %1 veya %0 oluyor. Sizce sorun Windows 11'de mi?
Başka yaşan var mı?

Windows 11 yeni işletim sistemi daha önizlenim sürümünde yani bir denet bilgisayar kullanıcısınız böyle şeyler olması normal dediğim gibi yeni ve bitmemiş daha yolun %25 eğer illa ben Windows 11 de kullanacağım diyorsan resmi olarak tüm sorunlar bitti dediğinde (olması çok zor ama) kullanırsın.

Arkadaşım işletim sistemi daha b e t a. Daha yayınlanmamış tam sürüm tabii olur bu olaylar. Sizi ne dürtüyor da kullanıyorsunuz Allah aşkına ya?

Güzel kardeşim arkadaşın canı istemiş kullanmış sizi ilgilendirmez kullanip kullanmayacağı demek ki indirirken hataları olduğunu bile bile indirmiş. Yardımcı olmayacaksan cevap vermemelisin.

bendede başladı bu sorun ya anlık takılıyor ses de gidiyor çözümünü bilen varmı tam sürüm çıktı yine aynı yani windows 10 mı dönsem napsam dönmek de istemiyorum açıkcası fps fazla alıyorum gibi geliyor pfff

Valorant ve GTA 5 denedim, fareyi ne zaman hareket ettirsem oyunlar takılıyor ve ekran kartı kullanımı hep %1 veya %0 oluyor. Sizce sorun Windows 11'de mi?
Başka yaşan var mı?

Bende de aynı şeyler oluyordu, yani imleç takılıyormuş gibi hareket ediyordu. Oyun modunu ve Xbox Game Bar'ı kapattım, ayarlardan devre dışı bıraktım yani, sonra bilgisayarı yeniden başlattım düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç aydır sorunsuz kullandığım Windows 11 son güncellemeden sonra özellikle oyunlarda sürekli takılmaya başladı. Masaüstünde bilgisayar yük altında değilken bile, bir klasörden farklı bir klasöre geçiş yaparkende nadir de olsa takılıyor. Bir kaç gündür düzeltme gelir mi diye bekledim ama gelecek gibi değil, AMD sistemlerde mi böyle yoksa Intel sistemlerde de yaşayan var mı bu sorunu?

Edisyon Windows 11 Pro
Sürüm 21H2
Yüklenme tarihi ‎18.‎11.‎2021
İS derlemesi 22000.493
Deneyim Windows Özelliği Deneyim Paketi 1000.22000.493.0

Kaç aydır sorunsuz kullandığım Windows 11 son güncellemeden sonra özellikle oyunlarda sürekli takılmaya başladı. Masaüstünde bilgisayar yük altında değilken bile, bir klasörden farklı bir klasöre geçiş yaparkende nadir de olsa takılıyor. Birkaç gündür düzeltme gelir mi diye bekledim ama gelecek gibi değil, AMD sistemlerde mi böyle yoksa Intel sistemlerde de yaşayan var mı bu sorunu?

Edisyon Windows 11 Pro.
Sürüm 21h2.
Yüklenme tarihi ‎18.‎11.‎2021
İs derlemesi 22000.493
Deneyim Windows özelliği deneyim paketi 1000.22000.493. 0

Hocam sorunu çözebildiniz mi?

Geri
Yukarı