Windows 11 Paint uygulamasına koyu tema geldi

Makaleler
53
Görsel üzerinde gördüğünüz gibi baştan aşağıya koyu tema desteği kazandı. Güncellemeyi Microsoft Store üzerinden indirebilirsiniz.

Not: Herkese aynı zamanda gelmiyor olabilir güncelleme.
Not: Biraz buglu olduğunu söylemekte fayda var.

1691681004869.png

Görsel üzerinde gördüğünüz gibi baştan aşağıya koyu tema desteği kazandı. Güncellemeyi Microsoft Store üzerinden indirebilirsiniz.

Eki Görüntüle 1897582

Hocam sürüm numarası paylaşılır misiniz? Cok güzel olur içerik çok güzel olmuş.

Şimdi store.rg-adguard.net adresine girip https://www.microsoft.com/store/productid/9PCFS5B6T72H URL'si ile Release Preview modunda sorgu yapıp 11.2304.30 sürümünü indirdim. Sonra ise Hash doğrulaması yaptım ve kurdum.

Güncelleme güzel olmuş. Sadece gördüğüm tek hata, Windows tema rengini başlık çubuklarında gösterme özelliği açık ise o zaman Paint başlık çubuğunun da tema rengine bürünmesi. Onun dışında bir hata görmedim. O da muhtemelen Windows 11 22H2'de yapılan tema sistemi değişikliklerinden kaynaklı. Çünkü bu hata Not Defteri ve Dosya Gezgini'ne sekme özelliği gelmeden önce o uygulamalarda da oluyordu. Yani güncelleme güzel olmuş.

windows 11 paint koyu mod.png

Now you will experience the full power of the dark side!

Eki Görüntüle 1897582

Hocam hala bug var siyah temadan açık temaya geçince üst taraftaki butonlar gözükmüyor üzerine gelince belli oluyor.
@yusuf6554

Geri
Yukarı