Windows 11 Performans Artışı için VBS Nasıl Devre Dışı Bırakılır?

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows-11-oyun-performans2.jpg

Windows 11’in gelişmiş güvenlik özellikleri oyun performansına olumsuz etki edebiliyor. Peki bu özellikler nasıl kapatılır? Microsoft, güvenlik konusunu Windows 11’de kritik bir faktör olarak görüyor ve hatta bazı donanım tabanlı güvenlik özelliklerini minimum gereksinim haline getirmişti. Güvenlik elbette önemli, ancak bazı güvenlik önlemleri Windows 11 PC’lerde çalışan oyunlar üzerinde olumsuz etkiler yaratabilir. VBS olarak da […]

Devamı: Windows 11 Performans Artışı için VBS Nasıl Devre Dışı Bırakılır?
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bunu eve gidince deneyeceğim, unutmamam için bildirim gelmesi lazım. Konuyu takibe aldım. Herhangi bir mesaj yazarsanız çok iyi olur. ☺️

Windows 11 kuracağım akşam, oyun için kullandığım için performans öncelik benim için, ilk iş bunu kapatacağım.

Gözünün yağına 2 yumurta kırdığımının Wİndwos 10. 😉

***Okuduğum kadarı ile mantık olarak güzel bir özellik, oyun oynarken otomatik kapansa ama normalde açık kalsa, ne güzel olurdu.

Daha önce paylaştığım bir konuyu haber olarak -şimdi daha yeni- görmek üzücü. Yine de diğer siteler gibi olmayıp bu bilgiyi paylaşmanız sevindirici. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Sayfa Kullanılamıyor
Erişmeye çalıştığınız sayfa, desteklenen özelliklere sahip değildir ve kullanılamaz.

Diye bir uyarı geliyor bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı