Windows 11 Pro Insider'dan stabil surume gecme

eleutherios75

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yakin bir sure once Insider programina katilmistim yalniz cok fazla sorun yasadigimdan stabile geri donmek istiyorum. Fakat Insider programindan cikmama ragmen hala cikmadi bir turlu. Reset attim Windows'a yine Insider programinda kaldi. Update olarak da Insider surum geliyor hala.

1658899924400.png

1658899953732.png

1658900061340.png

1658900181765.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yakin bir sure once Insider programina katilmistim yalniz cok fazla sorun yasadigimdan stabile geri donmek istiyorum. Fakat Insider programindan cikmama ragmen hala cikmadi bir turlu. Reset attim Windows'a yine Insider programinda kaldi. Update olarak da Insider surum geliyor hala.

Eki Görüntüle 1464872

Eki Görüntüle 1464875

Eki Görüntüle 1464876

Eki Görüntüle 1464877

Öncelikle hayırlı akşamlar
Bu sürüme geçtiğinizden itibaren 10 gün gecti mi geçti ise temiz kurulum yapmanız gerekmektedir beta kanalda olsaydınız bir sorun olmayacaktır
Dev kanalda her hafta büyük sürümler çıkıyor.

Buradan ISO olarak indirin daha sonrasında Rufus yardımı ile USB belleğe yazdırın ardından temiz kurulum yapın.

Öncelikle hayırlı akşamlar.
Bu sürüme geçtiğinizden itibaren 10 gün gecti mi geçti ise temiz kurulum yapmanız gerekmektedir beta kanalda olsaydınız bir sorun olmayacaktır.
Dev kanalda her hafta büyük sürümler çıkıyor.

Buradan ISO olarak indirin daha sonrasında Rufus yardımı ile USB belleğe yazdırın ardından temiz kurulum yapın.

Hiç yapasim yok kendiliginden düzelmeyecek mi illa oyle mi yapmam lazim?

@Prime777 hocam da anlar ancak Insider gelistirme kanalından geri dönüş yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer ki 10 günü gecmediyse bu yöntemi deneyin.

@Prime777 hocam da anlar ancak Insider gelistirme kanalından geri dönüş yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer ki 10 günü gecmediyse bu yöntemi deneyin.
10 gun gectikden sonra ne olacak ki hocam beklerim duzelicek se

Yeni konular

Geri
Yukarı