Windows 11 Pro keyi ile Windows 11 Home etkinleştirmesi yapılabilir mi?

evonityy

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 2 gün önce FreeDOS bilgisayara W11 Home kurdum. ISO dosyası ile YouTube'daki videolardan yararlanarak kolayca kurulum yaptım fakat ürün anahtarım yok. Ablam geçen sene aldım ben sorunsuz kullanıyorum dedi ve "teknmarket" diye bir siteden bana key aldı. Aldığı key Windows 11 Pro içinmiş. Mail attığımızda "telefonla etkinleştirme" ile etkinleştirme yapabilirsiniz dediler. Fakat böyle bir seçenek çıkmıyor bilgisayarda. Şu an ben ne yapmalıyım? Windows 11 Pro kurulumu mu yapsam tekrardan?

Keyi girdiğin zaman sana yükseltme seçeneği sunacaktır. Home'u aktifleştirmez.

Şimdi denedim olmadı maalesef.

Home'dan Pro'ya geçiş diye aratın ve önce yükseltme yapın. Sonra Pro key ile aktifleştirme yapın.

Bu videodaki (
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
) komut güvenilir midir acaba, başka da bir yol bulamadım.

Son düzenleme:
Bu videodaki (
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
) komut güvenilir midir acaba, başka da bir yol bulamadım.

Kodun içinde zararlı bir şey yok. Yine de satın aldığınız keyi bir kontrol edin bence sorun keyde olabilir. Eğer keyde hata varsa Pro'da olsanızda aktifleştiremezsiniz.

Ürün anahtarı hatalı diyor :(.

Satıcıyla iletişime geçin.

Kodun içinde zararlı bir şey yok. Yine de satın aldığınız keyi bir kontrol edin bence sorun keyde olabilir. Eğer keyde hata varsa Pro'da olsanızda aktifleştiremezsiniz.

Satıcıyla iletişime geçin.

Videodaki yöntemi deneyeyim bir, ablam key güvenilir diyor inşallah öyledir.

Geri
Yukarı