Windows 11 Pro kullanılır mı?

Ezio21

Decipat
Daha fazla  
Meslek
Diş hekimi
Arkadaşa yeni laptopu kurduttum Windows 11 Pro yüklemiş. Tüm güncellemeleri yapıp 1 tane oyun indirdikten sonra fark ettim. Acaba Windows 11 Home'a geçmezsem bir şey olur mu? Windows 11 Pro da birkaç fazla ek özellik varmış. Başka bir şey bilmiyorum.

Sorun olmaz.

Bence Pro'da kalın zaten, daha iyidir. Sırf oyunlarda birkaç FPS kazanmaya uğraşmak için Home kullanmaya gerek yok.

Ne tür sorunlar ? Uzun zamandır, 2 bilgisayarımda Win11 Pro, bir bilgisayarımda da Win10 Pro kullanıyorum.
En basitinden Secure Boot açılmadığı için Valorant giremiyordum ben. Çoğu kişinin de yaşadığı bir sorun. Sakın bana gelip anakartını yükseltsydin falan deme ha.

En basit örneği buydu. Daha bir sürü kişinin Windows 11 ile alakalı problemli dediği, Windows 10'a geçtiği, Windows 11 düzeltilene kadar kullanmayacağı hakkında konular araştırsan, bulursun.

Benim kendi fikrimce Windows 11 şu an hala kullanılması gereken bir işletim sistemi değil. Windows 12 daha makul geliyor. Dediğim gibi, bu benim kendi fikrim. Ben konu sahibine sadece fikir veriyorum.

En basitinden Secure Boot açılmadığı için Valorant giremiyordum ben. Çoğu kişinin de yaşadığı bir sorun. Sakın bana gelip anakartını yükseltsydin falan deme ha.

En basit örneği buydu. Daha bir sürü kişinin Windows 11 ile alakalı problemli dediği, Windows 10'a geçtiği, Windows 11 düzeltilene kadar kullanmayacağı hakkında konular araştırsan, bulursun.

Benim kendi fikrimce Windows 11 şu an hala kullanılması gereken bir işletim sistemi değil. Windows 12 daha makul geliyor. Dediğim gibi, bu benim kendi fikrim. Ben konu sahibine sadece fikir veriyorum.
Teşekkür ederim ama laptop'un sürücüleri win10 uyumlu değil baya sorun çıkarıyor son dönemdeki bir çok laptop böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı