Windows 11 Pro lisansını nereden alabilirim?

Aşağıda ki linkten bedavaya halledin. İlk yöntem olan HWID ile elde edilen keyleri zaten satıyor o satıcılarda. 10 lira bile vermeyin. KMS de yapmayın bu arada.

Retail ve OEM keyler çabuk bloke ediliyor Microsoft tarafından.
Satıcı rafta tutamaz, anca MAK key tutabilir.
Alacaksanız home/SL alın. Bunlar bireysel oldugu için oem/retaildir
Office21 proplus, visio, project Retail için 4 gün anlık tarama yaptım vs...

Vallahi yıllardır OEM key kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım ve ayrıca 10 tane OEM kullanan kişiden 8'i bir sorunla karşılaşmamış. Sizin kanıtınız nedir bu konuda?

En iyi ve güvenilir Windows 11 Pro lisansını nereden alabilirim?

Hocam Sağlam lisansta fiyat farkı mevcut fiyat farkı bulunan sitelerde Windows 10 Pro lisans anahtarını alabilirsiniz ben sağlam lisanstan Windows 10 Pro Retail ürün anahtarı aldım Windows 11 Format ekranında sorunsuz şekilde etlinleştirildi. OEM Key almaktansa Retail key öneririm hem Microsoft hesabınıza bağlanıyor hem de Anakart ya da sistem değiştirseniz bile Microsoft hesabınızı girdiğiniz için sorunsuz etkinleştiriliyor.

Vallahi yıllardır OEM key kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım ve ayrıca 10 tane OEM kullanan kişiden 8'i bir sorunla karşılaşmamış. Sizin kanıtınız nedir bu konuda?

Bu keylerin büyük cogunlugu internet ortamında da paylasılıyor...
Blokeden kastım paylasılan keyler için, etkinleştirilmiş keylerden falan degil kastım.
Oem/retail 1 kere etkinleştirilince PC de donanım degişikligi yapmadıgınız surece sorunsuz kullanırsınız.

Hocam sağlam lisansta fiyat farkı mevcut fiyat farkı bulunan sitelerde Windows 10 Pro lisans anahtarını alabilirsiniz ben sağlam lisanstan Windows 10 Pro Retail ürün anahtarı aldım Windows 11 format ekranında sorunsuz şekilde etlinleştirildi. OEM key almaktansa Retail key öneririm hem Microsoft hesabınıza bağlanıyor hem de anakart ya da sistem değiştirseniz bile Microsoft hesabınızı girdiğiniz için sorunsuz etkinleştiriliyor.

Aynen oyle.

Aşağıda ki linkten bedavaya halledin. İlk yöntem olan HWID ile elde edilen keyleri zaten satıyor o satıcılarda. 10 lira bile vermeyin. KMS de yapmayın bu arada.

Ben bunu yaptım fakat ben Pro sürümünü istiyordum. Bunun bir methodu var mı?

Paranız çöp olsun istemiyorsanız hepsilisans kullanmayın, sağlamlisansı tercih edin.

Geri
Yukarı