Windows 11 Pro ürün anahtarı nereden alınmalı?

fisfis

Centipat
Daha fazla  
RAM
Gskill ripjaws v 3600 mhz 8 gb iki adet
Ekran kartı
Asus dual rx 6600
Anakart
Asus tuf gaming a520m plus
İşlemci
Amd ryzen 5 5500
Geçenlerde yeni bir PC aldım ve Windows 10 Pro etkin değil bir şekilde geldi. Windows 11 Pro'ya yükselttim ve etkinleştirmek istiyorum. İnternete yazdığımda Microsoft'un kendi sitesinde 5 bin ama başka yerlerde 50 TL falan. Aralarındaki farkı bilen biri söyleyebilir mi ve 50 TL'lik olanları alsam sıkıntı yaşar mıyım? Yardımcı olur musunuz?

Geçenlerde yeni bir PC aldım ve Windows 10 Pro etkin değil bir şekilde geldi. Windows 11 Pro'ya yükselttim ve etkinleştirmek istiyorum. İnternete yazdığımda Microsoft'un kendi sitesinde 5 bin ama başka yerlerde 50 TL falan. Aralarındaki farkı bilen biri söyleyebilir mi ve 50 TL'lik olanları alsam sıkıntı yaşar mıyım? Yardımcı olur musunuz?
Hocam en iyisi Microsoft'un sitesinden dijital veya teknoloji mağzalarından kutulu bir şekilde almak o 50TLlikler bazen iptal olabiliyor.

Microsoft'un sitesinden alman daha sağlıklı. Ama istersen 50 TL olanlardan alabilirsin. Bende almıştım sıkıntısını görmedim. Ama yinede Microsoft'tan almak her zaman daha güvenilir.

Geri
Yukarı