Windows 11 Pro "Windows'u etkinleştir" yazısı nasıl kaldırılır?

İnternet üzerinden KMSpico adlı uygulama ile aktif edebilirsiniz yahut key bulabilirsiniz ama bunlar tavsiyem değildir en sağlıksılı key satın almak bence. İnternet üzerinden şöyle bir key buldum mesela ne kadar güvenli bir bilgim yok isterseniz deneyin VK7jg-nphtm-C97jm-9MPGT-3V66t

Artık KMSpico'yu önermeyin ya! Yıllar önce kapanan bir şirket Server'larında Hacker'lar geziniyor insanlara bilgisayarlarını boşu boşuna mining botu yaptırmaya itmeyin en mantıklısı OEM key almak. (ayrıca forumda korsan yazılım önermek'de yasak benim bildiğim)

Gerçekten güvenilirse iyi fiyat alınır.
Şahsen ben sorun yaşamadım hocam. Arkadaşıma gönderilen kodda sorun çıkmıştı, WhatsApp aracılığıyla hemen ilgilenip yenisini gönderdiler. Memnun kaldım açıkçası. Mail'de rehber bile bırakmaları hoş, ilgili satıcı severiz.

Adsız.png

H

Windows 11 Pro etkinleştirmek için bir kod vs. var mı? Veya ucuza alabileceğimiz güvenilir bir site var mıdır?

Bul internetten bir key etkinlestir,
500'den fazla aktif, 10/11 Home Retail var
Microsoft ara etkinleştir…
Hiçbir şey yapamazsan hiwidgen yap,
Yapınca tekrar temiz kurulum yap oto etkinlesir vs…

JetLisans üzerinden alabilirsiniz 1 yıldır kullanıyorum sorun çıkartmadı. Retail olmasına dikkat edin.

Retail nedir hocam, link atma şansınız var mı ?
Retail sadece senin bilgisayarına özgü bir keydir ve girildikten sonra kimse o keyi kullanamaz. Ve microsoft hesabınıza bağlandığı için format atsanız da gitmez. Windows 11 Pro Lisans Key – JetLisans

Retail nedir hocam, link atma şansınız var mı ?
Hocam ayrıyetten bazen yanlışlıkla MAK key gönderebiliyorlar. Onu kontrol etmek için cmdyi açıp slmgr -dli yazdığınız zaman Retail Channel yazıyor ise retail dir. MAK channel yazıyosa jetlisans ile iletişime geçin. Ayrıyetten sağlamlisansı da öneririm. Windows 11 Pro Lisans Key Satın Al | SaglamLisans

Geri
Yukarı