Çözüldü Windows 11 program kuramama

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bilgisyara program kuramıyorum kısaca.

1672770658543.png

bbbb.png

aaaaaa.png

EA uygulaması açılmıyor diye silmeye çalıştım silinmedi bile, manuel olarak elle sildim. İndirmeye çalıştığımda ise böyle hata alıyorum olayın sıkıntılı yanı şu internetten indirdiğim çoğu şey kurulum aşamasında hata veriyor hep, örnek resimleri ekledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba,

Sorunu hangi programı silerek çözdünüz?

SolidWorks kurmuştum onu sildikten sonra düzeldi. (Silmem 1 saat sürdü abuk sabuk nedenler yüzünden.)

Programı kaldır dediğimde bazı dosyaları silerken hata veriyordu. Hata verdiği dosyaları elle silmeye kaltığımda dosya çalışıyor dediği için Görev Yöneticisi üzerinden çalışan servislerini kapatıp öyle sildim, sonradan kaldırmayı denedim. Bu sefer bu dosyaları bulamıyorum diye hata verdi. Gidip aynı isimlerde dosya oluşturdum, sonra kaldırmayı denedim. Bu sefer çalıştı ve kaldırabildim programı. Kaldırdıktan sonra indirmeyi denediğimde hata almadım.
Bilgisayarı yeni mi aldınız, nereden aldınız? Ben de yeni aldığımda windows kurulu geldi hiç bir şey kurulmuyordu. (aynı sistem var) Formatladım temiz kurulum yaptım düzeldi.

Muhtemelen düzelir. Eğer henüz format atmadıysanız sistem geri yükleme noktasını kullanarak bu hatanın olmadığı bir tarihe dönebilirsiniz.

Formatla kısmı düzelme oldu.

1673371139694.png

EA Desktop indirebildim fakat resimde attığım gibi Microsoft yazılımları gene yüklenemiyor.

İndirdiğim bir program yüzünden hata alıyormuşum. Sildikten sonra düzeldi.

Merhaba,

Sorunu hangi programı silerek çözdünüz?

SolidWorks kurmuştum onu sildikten sonra düzeldi. (Silmem 1 saat sürdü abuk sabuk nedenler yüzünden.)

Programı kaldır dediğimde bazı dosyaları silerken hata veriyordu. Hata verdiği dosyaları elle silmeye kaltığımda dosya çalışıyor dediği için Görev Yöneticisi üzerinden çalışan servislerini kapatıp öyle sildim, sonradan kaldırmayı denedim. Bu sefer bu dosyaları bulamıyorum diye hata verdi. Gidip aynı isimlerde dosya oluşturdum, sonra kaldırmayı denedim. Bu sefer çalıştı ve kaldırabildim programı. Kaldırdıktan sonra indirmeyi denediğimde hata almadım.

Çözüm

Geri
Yukarı