Çözüldü Windows 11 Rastgele Fiziksel Adres etkinleştirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aeroxd

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
grafiker
Merhaba random hardware address özelliğini kullanmak istiyorum fakat seçenek gözüküyor ama etkileşimde bulunamıyorum.
Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?
( Eskiden windows 10 kullanıyordum ve o dönemlerde bu özelliği kullanabiliyordum. Yani donanımım destekliyor. )

1711366579934.png

1711366601688.png

Son düzenleme:
Çözüm
Klasik soru:

Driverınız güncel mi?

Bir de bu ayarı Wintoys'tan mı açıyorsunuz?
Aygıt yöneticisinden MAC randomization ayarını açıyorum görselde de gösterdiğim gibi açık durumda. Driverlar güncel.

Sorun Çözüldü
  • Daha önceden TMAC ile MAC adresimi değiştirmeye çalışmıştım fakat başarısız olmuştu. TMAC üzerinden MAC adresimi RESTORE yapıp varsayılan değere geri döndürüp programı sildim ve sistemi yeniden başlatınca özellik kullanıma açıldı.
Klasik soru:

Driverınız güncel mi?

Klasik soru:

Driverınız güncel mi?

Aygıt yöneticisinden MAC randomization ayarını açıyorum görselde de gösterdiğim gibi açık durumda. Driverlar güncel.

Sorun Çözüldü
  • Daha önceden TMAC ile MAC adresimi değiştirmeye çalışmıştım fakat başarısız olmuştu. TMAC üzerinden MAC adresimi RESTORE yapıp varsayılan değere geri döndürüp programı sildim ve sistemi yeniden başlatınca özellik kullanıma açıldı.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı