Windows 11 Regedit'te mosetup yok

suskun_01

Kilopat
Daha fazla  
RAM
20
SSD veya HDD modeli
240 gb
Ekran kartı
geforce 670m
Anakart
intel
İşlemci
i7.3630qm
https://www.technopat.net/2022/03/24/desteklenmeyen-bilgisayara-windows-11-nasil-yuklenir/

Selamlar. Technopat sitesinde yayınlanan bu makalede Regedit kısmında olması gereken mosetup kısmı yok maalesef. Bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilecek birisi var mı?

Dosya Ekleri

• Kayıt Defteri Düzenleyicisi 24.03.2022 19_15_52.png
    Kayıt Defteri Düzenleyicisi 24.03.2022 19_15_52.png
    46,5 KB · Görüntüleme: 339
Üsteki yeri tamamen silip bunu kopyalayıp yapıştırın:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\MoSetup
Ayrıca bunu yapmanıza gerek yok bunu da yapabilirsin:

Yukarıda yer alan adres çubuğuna ''HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\MoSetup'' yolunu girmeyi dener misin?
hiç bir işe yaramadı recep bey sağolsun geri döndü kendin oluştur diye bakalım
Manuel olarak Setup içerisinde o klasörü oluşturabilirsin.
tam olarak sağ tıkla yeni kalsör oluştur tarzı bu durumdanmı bahsediyoruz burda ?

hiç bir işe yaramadı recep bey sağolsun geri döndü kendin oluştur diye bakalım

tam olarak sağ tıkla yeni kalsör oluştur tarzı bu durumdanmı bahsediyoruz burda ?
Evet sol kısımdan SYSTEM klasörü içerisindeki Setup'a sağ tıklayıp yeni klasör oluşturmaktan bahsediyoruz, adını MoSetup yapacaksınız ve sonrasında rehbere kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

https://www.technopat.net/2022/03/24/desteklenmeyen-bilgisayara-windows-11-nasil-yuklenir/

Selamlar. Technopat sitesinde yayınlanan bu makalede Regedit kısmında olması gereken mosetup kısmı yok maalesef. Bunu nasıl düzeltebilirim yardımcı olabilecek birisi var mı?
Bende de yok. Nasıl yaptığını anlatabilir misin?

Bende de yok. Nasıl yaptığını anlatabilir misin?
ben denedimde olmadı çözüm yolu olarak rufusu indirdim birde microsoft sitesinden windows 11 rufusta seçeneklerden no tpm diye bir seçenek yaz yazdırırken onu seçtim kurdum sistem kuruldu güncelleştirmeler falan hepsini aldım sorun olmadı denersen öyle dene diğerine hiç uğraşmadım

Yeni konular

Geri
Yukarı