Rehber Windows 11 RTM Sürümü desteklenmeyen PC'lere nasıl kurulur?

• Konuyu başlatan 456593
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 222
  • Görüntüleme 26B
Merhaba Technopat Sosyal kullanıcıları, daha önce paylaştığım açıkların RTM sürümüyle beraber kapatılması sonucunda RTM sürümüne özel yeni bir taktik keşfettim. Sizlerle paylaşayım dedim.

Göstereceğim rehber için gerekli dosya:
Windows11RTMBypass
Bu seferki rehber için sadece 1 dosya yeterli olacaktır.

İlk adım:
Windows 11 ISO dosyasını Microsoft kaynağından indirelim.

1633431833274.png

1633431859638.png

1633431880531.png

İkinci adım:
Linkini paylaştığım Registry dosyasını çalıştıralım.

1633431943137.png

Evet seçeneğiyle ilerleyelim.

1633431961622.png

İşlem tamam. Artık RTM sürümünü kurmaya başlayabillirsiniz.

Sonuç:

1633432000934.png

Gerekçeyi (sözleşmeyi) kabul edelim.

1633432033511.png

Yüksetlme hazır! Yükle butonuyla ilerleyelim.

1633432073965.png

1633432926485.png

Ayrıca güncellemeleri de alıyorum.

1633433354443.png

Ek dosya:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, ben sizin önceki yöntemle Windows 11'e sorunsuz geçtim fakat, bu yöntemi deneyince TPM 2.0 desteklemiyor deyip işlemi solandırıyor. Bu konuda ne yapabilirim?
Merhaba ben daha önceki paylaşımınızla Windows 11'e sorunsuz yükseltme yaptım fakat, şimdiki yöntemi deneyince bana TPM 2.0 yok deyip işlemi sonlandırıyor. Windows 10'dan yükseltme yaptığım yönteme döndüm orada Windows 11'den yükseltme yapabilmek için bir dosya paylaşmıştınız ama sanırım o dosyayı kaldırmışsınız. Bu durumu nasıl çözebilirim acaba.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-10-06 170317.png
    Ekran görüntüsü 2021-10-06 170317.png
    265,6 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:
Ben mecburen Windows 10'a geri döndüm. Garip bir şekilde Windows 11 ayarlarda Windows Update yoktu. Ayarlarda yeri değişti de ben bulamadım zannediyordum. Recep Baltaş'ın Technopat YouTube hesabına yüklediği son videodan anladım ki ben doğru yere bakıyorum.

Bunu denemiş miydiniz?

Hocam yüklemeye başladım fakat güncelleme alıyor mu hala? @456593
Yükledim. .cmd dosyasını Update öncesi çalıştırın, sonrasında başlatın.
Hocam konunun ilk başında verdiğiniz dosya işe yaramıyor. Bu yarıyor. Moderatör arkadaşlardan rica ederseniz, konuya eklesinler linki.

Son düzenleme:
Bunu denemiş miydiniz?
Sadece bu yöntemi değil Windows Update bileşenlerini cmd üzerinden onarmayı bile denedim ama ortada bir Windows Update yok ki onarsın . Bu yöntem windows update hizmetinin çalışmaması durumunda işe yarıyor ama benim yaşadığım problemin çözümünü bulamadığım için Windows 10 a geri dönmek durumunda kaldım.

Bu arada Avero dosyasını bilgisayardan silmeme rağmen hala windows 11 kurulumunu açtığımda devreye giriyor . Tamamen nasıl kaldırabilirim ? @456593

Sadece bu yöntemi değil Windows Update bileşenlerini CMD üzerinden onarmayı bile denedim ama ortada bir Windows Update yok ki onarsın. Bu yöntem Windows Update hizmetinin çalışmaması durumunda işe yarıyor ama benim yaşadığım problemin çözümünü bulamadığım için Windows 10'a geri dönmek durumunda kaldım.

Bu arada avero dosyasını bilgisayardan silmeme rağmen hala Windows 11 kurulumunu açtığımda devreye giriyor. Tamamen nasıl kaldırabilirim? @456593

Tekrar çalıştırmanız lazım galiba.

Sadece bu yöntemi değil Windows Update bileşenlerini cmd üzerinden onarmayı bile denedim ama ortada bir Windows Update yok ki onarsın . Bu yöntem windows update hizmetinin çalışmaması durumunda işe yarıyor ama benim yaşadığım problemin çözümünü bulamadığım için Windows 10 a geri dönmek durumunda kaldım.

Bu arada Avero dosyasını bilgisayardan silmeme rağmen hala windows 11 kurulumunu açtığımda devreye giriyor . Tamamen nasıl kaldırabilirim ? @456593
Bilgisayardan silmek yerine yeniden çalıştırın.
Hocam bu yöntem çalışırım çünkü bunu uygulamayı düşünüyorum.
Sıfır format için bunu kullanabilirsiniz.
@456593 şimdi ben W11'e gecersem bitiş süresi olacak mı yani eğer Windows orijinal değilse bir süresi oluyorya ben Win10Pro key almıştım şimdi 11 geçersem yine key almak zorunda mıyım aciklar misin? Tam anlayamamış olabilirim teşekkürler.
Win10'daki sınırsızsa aynı key Windows 11 için de geçerli.

Arkadaşlar ben win 11 kuruyorum ve yüklemeleri yaptı. Fakat pc restart atip kendine yüklemeler için sonra pc logosu geldi ve ondan sonra Biraz bekleyin yazısı 1 saattir dönüp duruyor. Pc kapatip acmak istemiyorum 5.30 saattir bekliyorum kurulmasını. Çözümü nedir?
@456593
Sorun çözüldü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı