Çözüldü Windows 11 RTM sürümü neden uzun süredir güncelleme almıyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GO NETWORK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Arkadaşlar normalde 2 haftada bir güncelleme geliyordu ama 963 sürümünden sonra bayağıdır güncelleme almıyor acaba artık ayda bir mi güncelleme alacak?

Çözüm
Demek ki henüz güncelleme(ler) hazır değil. Ben de tuhaf karşıladım ama çok da düşünmüyorum üstüne.

Bakalım yarın güncelleme çıkacak mı?

Yarın geliyor. Büyük ihtimalle.
"önemli tatiller ve yaklaşan batı yeni yılı sırasındaki minimum işlem nedeniyle, aralık 2022 ayı için güvenlikle ilgili olmayan bir ön izleme sürümü olmayacak. Aylık bir güvenlik sürümü olacak (" b” sürümü) aralık 2022 için. Hem b hem de güvenlikle ilgili olmayan ön izleme sürümleri için normal aylık hizmet, ocak 2023'te devam edecektir"
Microsoft'un sitesinden alıntıdır.

Kasım ayından beri hatırlatma bulunuyor
Ve geçen sene de aynısı olmuştu.
Demek ki henüz güncelleme(ler) hazır değil. Ben de tuhaf karşıladım ama çok da düşünmüyorum üstüne.

Bakalım yarın güncelleme çıkacak mı.

Bakalım yarın güncelleme çıkacak mı?

"önemli tatiller ve yaklaşan batı yeni yılı sırasındaki minimum işlem nedeniyle, aralık 2022 ayı için güvenlikle ilgili olmayan bir ön izleme sürümü olmayacak. Aylık bir güvenlik sürümü olacak (" b” sürümü) aralık 2022 için. Hem b hem de güvenlikle ilgili olmayan ön izleme sürümleri için normal aylık hizmet, ocak 2023'te devam edecektir"

Artı -1 Eksi
Çözüm

Gelmedi maalesef.

Ekran görüntüsü 2023-01-10 221952.png

Yeni konular

Geri
Yukarı