Windows 11 saat kendi kendine değişiyor

MiniRayss02

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci + Editör
Saat otomatik ayarda sürekli arada örneğin şu an 20:55 fakat demin 20:34'dü dün 3 saat geri falan verdi saati düzelmiyorda düzeltmenin tek yolu ayarlardan otomatik tikini aç kapa yapmak.
Bu hata @Kleyn ile macOS kurma denemesinden sonra meydana geldi macOS tüm her şeyi yedekleyerek sildim PC'den ona rağmen günde 2-3 kere saat geriye atıyor arada.

Saat otomatik ayarda sürekli arada örneğin şu an 20:55 fakat demin 20:34'dü dün 3 saat geri falan verdi saati düzelmiyorda düzeltmenin tek yolu ayarlardan otomatik tikini aç kapa yapmak.
Bu hata @Kleyn ile macOS kurma denemesinden sonra meydana geldi macOS tüm her şeyi yedekleyerek sildim PC'den ona rağmen günde 2-3 kere saat geriye atıyor arada.

İstanbul saatine mi ayarlı saat?

Zaten Otomatikte ayarlıydı herzaman
Pekii otomatik olarak kullanmasanız sonuç olarak şu anda Türkiye de artık saat değişikliği olmuyor açık olunca kapalı olunca bir şey değişeyeceğini düşünmüyorum.

Pekii otomatik olarak kullanmasanız sonuç olarak şu anda Türkiye de artık saat değişikliği olmuyor açık olunca kapalı olunca bir şey değişeyeceğini düşünmüyorum.

PC'yi çok açmıyorum saat farkınıda telefona bakınca fark ediyorum bir keresinde bu saat yüzünden yaşamışlıklarım var, otomatiği kapatsamda aynı oluyor denedim ki zaten sürekli otomatikteydi.

Redirecting belki yardımcı olur.

Ve PC sanki yavaşladı ağırlaştı gibi ya da psikolojik olarak öyle anlamadım daha demin Fortnite aç dedim mesela yanlışlıkla, görevi sonlandır dedim ve mavi ekran aldım restart attı PC. Fakat yanlışlıkla unrealengine gibi bir şeyide kapattım.

Normal mi PC sanki bozuldu gibi geliyor bana bakasım gelmiyor vs. Ya da psikolojik vs. mi?

Son düzenleme:
Öncelikle sistemin saatini ayarlayın sonrasında bu mesajtaki reg dosyasını açın.
Sorun çözülecektir.

Öncelikle sistemin saatini ayarlayın sonrasında bu mesajtaki reg dosyasını açın.
Sorun çözülecektir.
Yaptım işledim tekrar yaşarsam yazarım çok teşekkürler Kleyn çok yardımcı oluyorsun :) 🖤🖤🖤

Yaptım işledim tekrar yaşarsam yazarım çok teşekkürler Kleyn çok yardımcı oluyorsun :) 🖤🖤🖤
Yeniden başlat dedim saat 10:53 yerine 13:53 oldu :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı