Windows 11 saati geri alınca uygulamalar çalışmıyor

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
RDR2 korsan oynadığım için 15 20 dakikada bir çöküyordu. Saati 2019 yaparsan düzelir dediler, düzeldi. Ancak Opera, Discord, YouTube falan çalışmıyor saati geri alınca, bir yolu var mı düzeltmenin?

460 TL indirimde. Alıp almamak size kalmış.

Dediğim gibi, paran yok, keşke olsasa korsan oynamasam, alabildiğim kadar oyun aldım indirimlerde 150 TL'ye falan.

Hocam ben 2 kere korsan oynadım hikayeyi saati geri alma muhabbeti nereden çıktı? Öyle bir şey yok ki.

Not: Orijinal aldım bu arada sonradan.

Güvenilir bir kaynaktan indirdim, ancak bende bu sorun oluştu, çoğu kişide oluşan bir sorun zaten, forumda buldum çözümü.

HTTPS'in çalışma şeklinden ötürü bu sorunla karşılaşıyorsun, HTTPS bağlantısı kurulurken tarihin doğru olması önemli yoksa bağlantı kurulamıyor. Sitelerin büyük çoğunluğu yıllar önce HTTPS'e geçtiği için hemen her yerde bunu yaşamanız doğal, bu aslında sadece HTTPS'e özgü değil SSL kullanılan her yerde yaşanabilir. Bence sorun sizin korsanınızdan kaynaklanıyor, korsan RDR2 oynayan birkaç kişi biliyorum ve böyle sorunlarla karşılaşmadılar. Kaynağınız güvenilir olur veya olmaz ama korsanınızda diğer korsanlarda olmayan bir sorun var belli ki.

HTTPS'in çalışma şeklinden ötürü bu sorunla karşılaşıyorsun, HTTPS bağlantısı kurulurken tarihin doğru olması önemli yoksa bağlantı kurulamıyor. Sitelerin büyük çoğunluğu yıllar önce HTTPS'e geçtiği için hemen her yerde bunu yaşamanız doğal. Bence sorun sizin korsanınızdan kaynaklanıyor, korsan RDR2 oynayan birkaç kişi biliyorum ve böyle sorunlarla karşılaşmadılar. Kaynağınız güvenilir olur veya olmaz ama korsanınızda diğer korsanlarda olmayan bir sorun var belli ki.

Olabilir, 2 farklı kaynaktan indirdim aynı sorunu yaşadım. Zaten oyunun sonlarına yaklaştım, açıklama için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı