Windows 11 şifre girdikten sonra siyah ekran hatası

hilmiyildzx

Picopat
Daha fazla  
Ilk oncelikle ışletim sistemim Windows 11, bilgisayarı açtığımda şifre girme ekranı sorunsuz şekilde geliyor ve şifremi girdiğimde ise siyah ekran veriyor. Ekranda ise imleç var sadece çözüm var mı bununla alakalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu şekilde.
Screenshot_20240130-200517_Gallery.jpg

Görev yöneticisi açılmıyor, sanırım Windows dosyalarında sorun var CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve bu komutları girin.

SFC /scannow

DISM.exe /online /cleanup-image /scanhealth

DISM /online /cleanup-image /checkhealth

DISM.exe /online /cleanup-image /restorehealth

Bunları yaptıktan sonra en bu komutu girin ve bilgisayarı yeniden başlatın windows dosyalarını ve disk hatalarını tarayacak: chkdsk /r /f

Görev yöneticisi açılmıyor, sanırım Windows dosyalarında sorun var CMD'yi yönetici olarak çalıştırın ve bu komutları girin.

SFC /scannow

Bunları yaptıktan sonra en bu komutu girin ve bilgisayarı yeniden başlatın windows dosyalarını ve disk hatalarını tarayacak: chkdsk /r /f

SFC /scannow

Yönetici olarak calistiramiyorum normal çalıştırsam.

Format atsam duzelir mi ve şu anda ışletim sistemim Windows 11 kullanıyorum 10'a gecmeli miyim işlemcim R5 3600 konudan bağımsız ama.

Sisteminiz iyiyse Windows 10 kurmanıza gerek yok Windows 11 kurabilirsiniz.

Format atarsanız düzelecektir.

Format atsam duzelir mi ve şu anda ışletim sistemim Windows 11 kullanıyorum 10'a gecmeli miyim işlemcim R5 3600 konudan bağımsız ama.

Hocam her zaman güncel işletim sistemi daha uygun olur. Windows 11 devam edin bence (bazı istisani durumlar hariç kronik mavi ekran durumları vs)

Geri
Yukarı