Windows 11 şifresi nasıl kaldırılır?

Rifmon

Hectopat
11 kullanıyorum ve PC ilk açılırken bana şifre soruyor sürekli. PC şifresini yani PIN'ini sormasından bıktım. Tak diye PC'nin açılmasını istiyorum ve düzeltemedim. Hesap yönetici modda şu an. Ben nasıl tak diye PC'yi açacağım?

Windows ayarlarından parola kısmına gelip kaldırma yapabilir misin?

11 kullanıyorum ve PC ilk açılırken bana şifre soruyor sürekli. PC şifresini yani pın'ini sormasından bıktım. Tak diye PC'nin açılmasını istiyorum ve düzeltemedim. Hesap yönetici modda şu an. Ben nasıl tak diye PC'yi açacağım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende buradan yaptım işe yaradı.

@Rifmon

Fotoğraf atabilir misin? Parolayı değiştirme ekranını boş bırakıp "bitti" veya "sonraki" diyince parolanın kalkması lazım.

11 kullanıyorum ve PC ilk açılırken bana şifre soruyor sürekli. PC şifresini yani PIN'ini sormasından bıktım. Tak diye PC'nin açılmasını istiyorum ve düzeltemedim. Hesap yönetici modda şu an. Ben nasıl tak diye PC'yi açacağım?
Merhaba;
Konu çözülmüştür umarım. Benimde başımda böyle bir sorun vardı. Bütün yönergeleri denedim ancak bir sonuç almadım. Ancak şunu önerebilirim. Otomatik doldurma,

Autologon - Sysinternals

Program sayesinde parolanızı 1 defaya mahsus olmak üzere giriyorsunuz, yüklemiş olduğunuz program bundan sonraki tüm parolanızı otomatik dolduruyor. Sonuç olarak tuşa bastığınız gibi direkt olarak PC ana ekranına geçiş yapıyorsunuz.

Geri
Yukarı