Windows 11 şifresi nasıl kaldırılır?

GaJente

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 12100f - SAPPHIRE RX 6700 - GSKİLL 3200MHZ 16GB - KIOXIA EXCERİA G2 1TB - THERMALTAKE S200 TG 650W
Arkadaşlar normalde bilgisayarımda şifre yoktu annem kullanırken şifre koymuş (Windows 11 ara sıra şifrenizin süresi dolmuş yeni şifre girin gibi bir şey söylüyor çift enter tıklayınca açılıyordu annem orada şifre koymuş galiba) şu an bilgisayarı açarken şifre soruyor annemin koyduğu şifreyi giriyoruz açılmıyor çift enter tıklıyorum açılmıyor ne yapmam lazım nasıl kaldırabilirim bu şifreyi?

Arkadaşlar normalde bilgisayarımda şifre yoktu annem kullanırken şifre koymuş (Windows 11 ara sıra şifrenizin süresi dolmuş yeni şifre girin gibi bir şey söylüyor çift enter tıklayınca açılıyordu annem orada şifre koymuş galiba) şu an bilgisayarı açarken şifre soruyor annemin koyduğu şifreyi giriyoruz açılmıyor çift enter tıklıyorum açılmıyor ne yapmam lazım nasıl kaldırabilirim bu şifreyi?

Microsoft hesabı açıksa Microsoft parolasıyla giriş yapmayı deneyin ya da Hesap ile sıfırlamayı deneyin.

Şifremi unuttum kısmından değiştirebilirsin. Eğer bir doğrulama yöntemi varsa. Eğer yoksa format atacaksın.
Şifremi unuttum kısmından değiştireceğim zaman şıfre sıfırlama diski diye bir şey istiyor hocam

En kötü çözüm format.
900gb lık veri var hocam internet zaten kötü başka çözümü yokmudur

En kötü çözüm format.
900gb lık veri var hocam internet zaten kötü başka çözümü yokmudur

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şunu dener misin?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı