Çözüldü Windows 11 sınama modu tepki vermedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ark_Us

Kilopat
Makaleler
1
Herkese merhaba.

Az önce PC yeniden başlattım PC eksik sürücüler tamamlansın diye sonra aşağı en aşğıya bakınca sınama modu diye bir şey çıktı yanlış sürücüyümü kurdum sanırım 2 tane sürücü kurdum biri SS açık bölümde görüldügü gibi PCI olan bir tepki vermedi.

Benim PC Windows 11 desteği yok ben gereken özellikleri baypas edip kurdum bununla bir ilgisi var mı?

Sürücün bir ismi SP72068 (1) HP sitesinden indirimştim diğeri SP72069 (1) bunu da HP sitesinden indirdim.
Bu yazı neden geldi buna ne sebep vermiş olabilir?
Mod o nasıl bir başlık ya :D

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (115).png
    Ekran Görüntüsü (115).png
    159,6 KB · Görüntüleme: 135
  • Ekran Görüntüsü (116).png
    Ekran Görüntüsü (116).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 130
Son düzenleme:
Çözüm
Yanıt için teşekkürler.

Ama Win beta da değil :D ki sınama modu Windows 11 beta ile alakası yok :D imzalanamış sürücü yüklediğim için o moda girdi onu da yönetici CMD'den bcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF komutu ile hallettim.
Windows 11 daha beta olduğu için yazıyor. Driver ile alakası yok. Ama yazıyı gizlemek istiyorsan:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanıt için teşekkürler.

Ama Win beta da değil :D ki sınama modu Windows 11 beta ile alakası yok :D imzalanamış sürücü yüklediğim için o moda girdi onu da yönetici CMD'den bcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF komutu ile hallettim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı