Windows 11 sistem gereksinimleri ortadan kalkar mı?

466489

Decapat
Selamlar Windows 11 için sistem gereksinimleri kalkacak mı sizce? Yeni bilgisayar almam için 1 sene beklemem gerekiyor bende Windows 11'i kullanmak istiyorum o yüzden sordum.

Selamlar Windows 11 için sistem gereksinimleri kalkacak mı sizce? Yeni bilgisayar almam için 1 sene beklemem gerekiyor bende Windows 11'i kullanmak istiyorum o yüzden sordum.
Sistem gereksinimleri kalkacak derken ne demek istediğinizi anlamadım. Sistem gereksinimleri zamanla Windows 11'in daha iyi optimize edilmesiyle düşürülecektir.

Sanmam. Donanım anlaşmaları çoktan yapılmıştır malum firmalarla. Kar marjının düşmesini istemez kimse.

Vallahi kaldırılır mı kaldırılmaz mı bilemem ama açık ve net bir şekilde söyleyeyim Microsoft Windows 11'in Windows Vista 2.0 olmasını istemiyor ise bu saçma sapan sistem gereksinimlerini elden geçirmesi gerek. Yahu NT versiyonu yani altyapısı 10.0 Windows 10 ile aynı olan bir yazılıma nasıl böyle sistem gereksinimi koyabiliyorlar anlamıyorum.

Geri
Yukarı