Windows 11 sistem Windows 10 yapınca mikrofon çalışmıyor

sadsh0ck

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarım Windows 11'di Windows 10 yaptım ve çalışan mikrofonum çalışmıyor. Çalışsa da sesim çok az ve kesik kesik geliyor neden?

Driver güncelleyin düzelir. Anakart markanızın sitesinden anakart modelinizin sürücülerini bulup indirin ve ardından yükleyin.

ekran kartlarının driverlari olmuyor mu sadece? Peki dxdiag yazarak anakart modelimin driverini yükleyeyim.
Olur mu hocam bunun ethernet driver'ı, bios güncellemesi, chipset driver'ı aynı zamanda sizin ihtiyacınız olan ses girdisi driver'ı ve bunların güncellemeleri vardır. Eğer harici bir ses kartınız yok ise bu saydıklarımın hepsi anakart üzerinde bulunur ve anakartın İnternet sitesinden güncel driver'lar indirilerek güncellenir. Not: Bios güncellemesini bir kez yapmanız yeterlidir, format atınca kalkmaz

Olur mu hocam bunun ethernet driver'ı, bios güncellemesi, chipset driver'ı aynı zamanda sizin ihtiyacınız olan ses girdisi driver'ı ve bunların güncellemeleri vardır. Eğer harici bir ses kartınız yok ise bu saydıklarımın hepsi anakart üzerinde bulunur ve anakartın İnternet sitesinden güncel driver'lar indirilerek güncellenir. Not: Bios güncellemesini bir kez yapmanız yeterlidir, format atınca kalkmaz
Nasıl yapicam Anakartımın modelini bilmiyorum

Windows + R tuşlarına bas ve sonra msinfo32.exe yazıp enter a bas. Sonra ekran görüntüsünü buraya at ben bakayım senin için. Bakayım derken internetten driverları bulayım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı