Windows 11 sistemde CS:GO oynarken oyundan atıyor

wildrage

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarım Windows 11 ve Fortnite CS:GO gibi oyunlardan direk atıyor, hiçbir hata kodu vermiyor, direk oyunu kapanıyor. Bilgisayara format attım fakat düzelmedi, konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Merhaba. Bilgisayarım Windows 11 ve Fortnite CS:GO gibi oyunlardan direk atıyor, hiçbir hata kodu vermiyor, direk oyunu kapanıyor. Bilgisayara format attım fakat düzelmedi, konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Windows 11 çok fazla iyi değil hocam Windows 10 şu ana kadar 2. en güçlü Windows sürü müdür?

Windows 11 çok fazla iyi değil hocam Windows 10 şu ana kadar 2. en güçlü Windows sürü müdür?
sürümü dür*

Uygulamanın exe dosyasına git uyumluluk kısmından yöneticisini olarak çalıştır ayarını aç öyle dene. Bende de aynı sorun gta 5 te vardı introda oyun yüklenirken hata vermeden bi anda atıyordu biçok şey yaptım en son microsoft visual c++ redistributable sürümünü güncelledim tamamen düzelmişti ki bu sefer discord açıkken oyun aynı şekilde kapanıyordu yönetici olarak çalıştır ayarını açınca o da düzeldi.
Bi dene istersen belki sende de işe yarayabilir.

Sistem özellikleri nedir?

i3 12.mesil
RTX3050.
16 GB RAM.

Uygulamanın EXE dosyasına git uyumluluk kısmından yöneticisini olarak çalıştır ayarını aç öyle dene. Bende de aynı sorun GTA 5'te vardı introda oyun yüklenirken hata vermeden bir anda atıyordu birçok şey yaptım en son Microsoft Visual C++ redistributable sürümünü güncelledim tamamen düzelmişti ki bu sefer Discord açıkken oyun aynı şekilde kapanıyordu yönetici olarak çalıştır ayarını açınca o da düzeldi.
Bir dene istersen belki sende de işe yarayabilir.

Kankam senin dediklerini uyguladım şu anlık bir sorun gözük müyor teşekkür ederim yardımın için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı