Windows 11 Siyah ekran

uguratakan

Kilopat
Yer
visor01 @ istikram.
Daha fazla  
Meslek
Mobil Uygulama Geliştirici
Güncellemeleri yap butonuna tıkladım. Ekran gitti geldi ve sonra bu halde masaüstü siyah ekran bugu.

1623801524108.png

Ekran kartı sürücüsü uyumlu olmayabilir.

Windows güncelleme ile ekran kartını kuruyordu zaten. Ben biraz erken davranıp RTX 2060 sürücümü kendim kurmuştum. Orada bir çakışma olmuş olabilir. Şu an yeniden başlattım bir problem gözükmüyor.
Sanal makinede kullanıyorsanız VMware Tools'u silip tekrar yükleyin.
Sanal makine değil gerçek SSD.

Anakart işlemci ekran kartı yansa normaldir. Developer geliştirme sürümleri her şey beklemek mümkün. Donanım uygulama sürücü vb komplikasyonlara açık bir yapı. Beta bile değilken kurup kullanmak büyük risk böyle sistemler için. Sanallaştırma hyperv, vbox veya VMware workstation uygulamaları üzerinden alıştırma testler yapmak en mantıklı yol. Bug'lar ve sorunları bu şekilde raporlayarak, feedback yapabilirsiniz Microsoft'a. :)

Anakart işlemci ekran kartı yansa normaldir. Developer geliştirme sürümleri her şey beklemek mümkün. Donanım uygulama sürücü vb komplikasyonlara açık bir yapı. Beta bile değilken kurup kullanmak büyük risk böyle sistemler için. Sanallaştırma hyperv, vbox veya VMware workstation uygulamaları üzerinden alıştırma testler yapmak en mantıklı yol. Bug'lar ve sorunları bu şekilde raporlayarak, feedback yapabilirsiniz Microsoft'a. :)
Bütün riskleri göze aldım ben.
Yeni bir bug :) arama çubuğunda klavye çalışmıyor.

Geri
Yukarı