Windows 11 siyah ekranda kalıyor

Birkan şit

Centipat
Yer
Muğla
Daha fazla  
Merhaba. Dün internet yavaş diye bilgisayarı yeniden başlatayım dedim ama siyah ekranda kaldı. Ama fare imlecini görebiliyordum. Klavyemdeki bazı tuşlar ile bazı programları açtım ama görev çubuğu hala siyahtı. 5 dakika sonra eski haline geldi ama herhangi bir şekilde Aygıt Yöneticisi'ni veya Görev Yöneticisi'ni açamıyorum. Ve bazı sistem uygulamalarını kullanamıyorum. Cihazı sıfırlama seçeneklerinden sıfırlamayı denedim ama yapılmıyordu. Ve böyle eklediğim resim gibi hata veriyordu. (not: Ben bilgisayardan pek fazla anlamam yardımcı olabilirseniz sevinirim.)

Sistem özellikleri.
RX 6650 XT.
R5600G.
16 GB RAM.
500GB SSD.

Yakında ulaşabileceğin bir PC yok ise telefon ile yapmak zorunda kalırsın ve bir de OTG kablosu gerekli (Telefonuna USB bellek takmak için)
Bu siteden Windows 11 indirmen gerek, Windows 11'i seçip indir, ardından Play Store'dan bu programı indir.
İndikten sonra telefonunuza OTG ile USB beleği bağlayın ve programı açıp indirdiğiniz ISO dosyasını seçin otomatik olarak USB beleğe Windows ISO kurulumunu yapar, sonra bilgisayarınıza USB belleği bağlayıp bilgisayarınızı çalıştırın kurulum ekranı gelecektir.

Yakında ulaşabileceğin bir PC yok ise telefon ile yapmak zorunda kalırsın ve bir de OTG kablosu gerekli (telefonuna USB bellek takmak için)
Bu siteden Windows 11 indirmen gerek, Windows 11'i seçip indir, ardından Play Store'dan bu programı indir.
İndikten sonra telefonunuza OTG ile USB beleği bağlayın ve programı açıp indirdiğiniz ISO dosyasını seçin otomatik olarak USB beleğe Windows ISO kurulumunu yapar, sonra bilgisayarınıza USB belleği bağlayıp bilgisayarınızı çalıştırın kurulum ekranı gelecektir.

Anladım sağ olun.

Geri
Yukarı