Çözüldü Windows 11 son güncellemeden sonra GPU hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

adidasgiyen

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 11 kullanmaktayım ve bu son güncellemeyi yaptıktan sonra GPU sürekli dalgalı bir şekilde çalışıyor ama NVIDIA böyle bir şey olmadığını gösteriyor. Bu hatayı alan var mı? Yoksa benim sistemde bir bug oluşmuş olabilir mi? Windows 10'a geri döneceğim ona göre teşekkürler.
Not: Güncelleme hiçbir şekilde kalkmıyor. Ayrıca diğer resimde gördüğünüz gibi kelime hatasıda yapmışlar :D 'kaldıraasiniz.'

hata.png

Ekran görüntüsü 2022-10-14 213412.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba, sorunun çözümünü kendim buldum. Ben de son güncellemeye kadar bir sorun yaratmıyordu raporladım. GPU zamanlamasını kapatınca her şey normale dönüyor.
Ekran görüntüsü 2022-10-15 122249.png
Merhaba, Windows 11 kullanmaktayım ve bu son güncellemeyi yaptıktan sonra GPU sürekli dalgalı bir şekilde çalışıyor ama NVIDIA böyle bir şey olmadığını gösteriyor. Bu hatayı alan var mı? Yoksa benim sistemde bir bug oluşmuş olabilir mi? Windows 10'a geri döneceğim ona göre teşekkürler.
Not: Güncelleme hiçbir şekilde kalkmıyor. Ayrıca diğer resimde gördüğünüz gibi kelime hatasıda yapmışlar :D 'kaldıraasiniz.'

Eki Görüntüle 1543974

Eki Görüntüle 1543975
Nvidia denetim masasından hangi dosyaların GPU kullandığını görebilirsiniz. Aslında daha kısa yolu vardı: Görev yöneticisine geliyorsunuz,
1665774816814.png

GPU seçeneğini işaretliyorsunuz, ardından ne kim yapıyor gözünüzün önüne geliyor.

Son düzenleme:
Bu virüs değil bir hata, 2 resim arasına bakarsan anlarsın kanka 3060 Ti, 16GB RAM 3200, AMD 5 5000 var bu güncellemeden sonra oldu bu güncelleme kaldırılamıyor olmadı w10'a geçeceğim sadece bu hatayı alanlar var mı merak ettim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-10-14 233751.png
    Ekran görüntüsü 2022-10-14 233751.png
    65,7 KB · Görüntüleme: 26
Bu virüs değil bir hata, 2 resim arasına bakarsan anlarsın kanka 3060 Ti, 16GB RAM 3200, AMD 5 5000 var bu güncellemeden sonra oldu bu güncelleme kaldırılamıyor olmadı w10'a geçeceğim sadece bu hatayı alanlar var mı merak ettim.
Windows 11 daha yeni işletim sistemi olduğu için böyle sıkıntılar normal gibi. Her şey rayına oturduğu zaman belki düzelebilir. Sorunu Microsoft'a rapor ettiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı