Windows 11 sonradan gelen donma/kasma

Pawrien

Decapat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
James Donkey
Ekran kartı
Asus TUF GTX 1650
Anakart
Asus H410M
İşlemci
Intel 10400F
Selamlar. Uzun süredir Windows 11 kullanıcısıyım. Son birkaç aydır bilgisayarım yavaşlamaya başlamıştı, son zamanlardaysa ciddi anlamda yavaşladı. Oyunlarda herhangi bir fps problemleri yok fakat eskiden yaşamadığım drop gibi sorunları şu an az da olsa yaşıyorum. Oyunlarda pek bir şey olmasa da Windows çok fazla donuyor kasma yapıyor. Normalde her şeyi tak diye açarken şu an Windows açıldıktan hemen sonra dosya gezginini ya da tarayıcıyı bile geç açıyor. (SSD kullanıyorum.)

Up.

Selamlar. Uzun süredir Windows 11 kullanıcısıyım. Son birkaç aydır bilgisayarım yavaşlamaya başlamıştı, son zamanlardaysa ciddi anlamda yavaşladı. Oyunlarda herhangi bir fps problemleri yok fakat eskiden yaşamadığım drop gibi sorunları şu an az da olsa yaşıyorum. Oyunlarda pek bir şey olmasa da Windows çok fazla donuyor kasma yapıyor. Normalde her şeyi tak diye açarken şu an Windows açıldıktan hemen sonra dosya gezginini ya da tarayıcıyı bile geç açıyor. (SSD kullanıyorum.)

Up.
Up.

Son düzenleme:

Up.

Up.

Bir ben mi muzdarip miyim diye düşünüyordum acaba virüs trojen mi diye her şeyi yaptım hala windows 11 masaüstünde bile sağ tık yenile herhsngi bir dosyaya girişte donma yavaşlama kasma yapıyor bazen bu uzun sürebiliyor windows 10 a geçeceğim bu gidişle çözümü var mı acaba teşekkürler.

(Asus rog strix g15 hno 096 3050 var)

şuraya bir cevap yazmıştım, bir deneyin isterseniz, bende araştırıp dururken denk geldi. Bende aynı sıkıntıdan muzdaribim.

Yeni konular

Geri
Yukarı