Windows 11 sonrası Ethernet ve sürücüler düzgün çalışmıyor

srfayhn

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Dün W11 güncellemesi vardı yaptım ve sonrasında Ethernet gitti driverin da hata veriyor. Kablolarda sorun yok girişinde de sorun yok ama yapamadım bir türlü.
Görselleri ekliyorum formatlamak istemiyorum çünkü belge çok ne yaptıysam olmadı ve bilgisayar güvenli moda girmiyor. expoler.exe hatası veriyor. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Dün W11 güncellemesi vardı yaptım ve sonrasında Ethernet gitti driverin da hata veriyor. Kablolarda sorun yok girişinde de sorun yok ama yapamadım bir türlü.
Görselleri ekliyorum formatlamak istemiyorum çünkü belge çok ne yaptıysam olmadı ve bilgisayar güvenli moda girmiyor. expoler.exe hatası veriyor. Şimdiden teşekkürler.

Geri Windows 10'na düşebilirsin.

Driver ı kaldırıp indirmeyi denediniz mi?

Kanka keşke foruma w11 iyimi diye konu açsaydın orada bir w11i gömeydim.
Windows 11 en kötü işletim sistemi, en iyisi windows 10 home.
Hepsini kullanmış biri olarak söylüyorum bunu, windows 11de sorunları çözsen dahil birşey yine hata vericek.

Yeni konular

Geri
Yukarı