Windows 11 Sorunsuz Türkçe dil nasıl yapılır?

@Recep Baltaş hocam sorunsuz Türkçe dil nasıl yapılır ile ilgili bir video yapabilme şansınız var mı müsait olduğunuz vakit? Ayarlardan seçtiğimizde yarı İngilizce yarı Türkçe oluyor.
Şu an Dev. sürümündeyiz. Sadece İngilizce destekli yani. Tam sürümde desteklenen tüm diller olacaktır. Türkçe dahil.

Bu paketi kurmayı ihmal etmeyin.

Sakin olun :D

Daha Developer sürümündeyiz. Final sürümüyle her şey yerine oturacaktır.

Bu yüzden Windows 11'i şuan bilgisayarınıza direkt kurmanızı tavsiye etmem. Eksiklikleri var çünkü. Uyumsuzluk sorunları da yaşanabilir

@Recep Baltaş hocam sorunsuz Türkçe dil nasıl yapılır ile ilgili bir video yapabilme şansınız var mı müsait olduğunuz vakit? Ayarlardan seçtiğimizde yarı İngilizce yarı Türkçe oluyor.
Muhtemelen tam Türkçe için Türkçe'ye ait ESD dosyasının yayınlaması gerekir. Bu da ortalama 25 ila 30 MB arası birşey olacaktır. Store'dan indirilen paket sanırsam sadece bazı kısımları Türkçe'leştiriyor (Windows 10'da normalde arka planda ESD dil paketini indiriyor.). Sistemi tam Türkçe'leştirebilmek için Windows 11'e ait Türkçe dilinin ESD dosyası lazım ki o da mevcut değil maalesef.

Komple Türkçe oldu mu hocam bilgisayar.

Bir miktar yalnız bu sefer başka bir sorun çıktı.

Klavye Windows 11 de çalışıyor normalde çalışan klavye şimdi Windows 11 de çalışmıyor.

Anlamadım gitti ne şanslı adamım ben ya her Windows 10'dan başka yazılım kullandığımda Windows 10 küsüyor mu bana anlamadım gitti.

Önceden Windows 10 varken Linux Mint kurdum sonra Windows'a geçtim yavaşladı PC.

Neyse Linux'u sileyim dedim bilgisayar kafayı yedi komple.

Şimdi yeni bir bilgisayardayım (öbüründen farklı) şimdi de aynı makus kader.

Var mı benden daha şanslısı acaba.

Bir miktar yalnız bu sefer başka bir sorun çıktı.

Klavye Windows 11 de çalışıyor normalde çalışan klavye şimdi Windows 11 de çalışmıyor.

Anlamadım gitti ne şanslı adamım ben ya her Windows 10'dan başka yazılım kullandığımda Windows 10 küsüyor mu bana anlamadım gitti.

Önceden Windows 10 varken Linux Mint kurdum sonra Windows'a geçtim yavaşladı PC.

Neyse Linux'u sileyim dedim bilgisayar kafayı yedi komple.

Şimdi yeni bir bilgisayardayım (öbüründen farklı) şimdi de aynı makus kader.

Var mı benden daha şanslısı acaba.

Windows 10'un alt yapısını kullanıyor ama Türkçe paketini yükleyince komple Türkçe olmuyor bu nasıl bir çelişki anlamadım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı