Windows 11 stabil mi?

ASUS B450M-Dragon
AMD Ryzen 5 3600 4.1 GHz 1.2v
SilverStone Hydrogon D120 ARGB
XPG GAMMIX D30 2x8 GB 3000 MHz CL16
ASUS ROG STRIX GTX 1660 Ti Gaming OC
WD Blue SN570 500 GB NVMe M.2
Samsung 870 EVO 500 GB SATA III
Samsung 860 EVO 250 GB SATA III
Corsair Spec-Delta RGB
Corsair VS550
Philips 242E1GAEZ
TP-LINK UB400
TP-Link TL-WN722N V3
OontZ Angle 3 Plus
Gamenote KB487L
Redragon M606 Nothosaur
Haziran 2021 - Eylül 2021 arası Dev ve Beta sürümlerini, Eylül 2021 - Mayıs 2022 arası 21H2 sürümünü kullandım ve Mayıs ayından beri 22H2 sürümünü kullanıyorum. Hatta 2021'de ilk sızdırılan sürümü dahi kullandım. Gayet memnunum.

Uygulamalar arası sürükle bırak olmaması saçmaydı. Basit bir uygulama ile hallettim. Başlatı sola koydum. Haberlerle ilgili saçmalığı kapattım oldu bana standart Windows 😃

Uygulamalar arası sürükle bırak olmaması saçmaydı. Basit bir uygulama ile hallettim. Başlatı sola koydum. Haberlerle ilgili saçmalığı kapattım oldu bana standart Windows 😃
Başlatı sola almayan da ne bilim :) Ben bir de Windows 10'da görev çubuğuna, araç çubuğu kısmından klasör ekliyordum kısayol olarak kullanmak için, masaüstü temiz kalıyordu ama Windows 11'de gitmiş o da.

Başlatı sola almayan da ne bileyim :) Ben bir de Windows 10'da görev çubuğuna, araç çubuğu kısmından klasör ekliyordum kısayol olarak kullanmak için, masaüstü temiz kalıyordu ama Windows 11'de gitmiş o da.

Ha onu bilmiyorum. Microsoft'un kafası karışık her Windows sürümünde işe asla yaramayacak bir şeyler sunar, işe yarayanları da kaldırır tuhaf tuhaf işler.

Windows 10 ve 11 kullanmış biri olarak söylüyorum arada uçurum var her türlü 10.

Uzun süredir Windows 10 ve Windows 11 arasında bir seçim yapmaya çalışıyorum. Şu an Windows 11 kullanıyorum ama bana stabil ve tepkisel (oyunlarda değil günlük kullanımda) gelmiyor. Problem benim laptopumda mı bilemiyorum. Sizce Windows 11 stabil bir işletim sistemi mi? Geri gelmemek üzere Windows 10'a geçsem çok şey kaybeder miyim?

Özellikler;
Hafıza: 240 GB M.2 SSD.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3500U with Radeon Vega Mobile GFX.
RAM: 12 GB.
Ekran kartı: AMD Radeon RX 540 (2 GB)

Windows 10 kurarsan bir şey kaybetmezsin, sorunsuz bir şekilde kullanırsın. Windows 11 ile illa bir hata çıkıyor özellikle hata güncelleştirmesi geldiği zaman. Yeni yeni hatalar çıkıyor.

Uzun süredir Windows 10 ve Windows 11 arasında bir seçim yapmaya çalışıyorum. Şu an Windows 11 kullanıyorum ama bana stabil ve tepkisel (oyunlarda değil günlük kullanımda) gelmiyor. Problem benim laptopumda mı bilemiyorum. Sizce Windows 11 stabil bir işletim sistemi mi? Geri gelmemek üzere Windows 10'a geçsem çok şey kaybeder miyim?

Özellikler;
Hafıza: 240 GB M.2 SSD.
İşlemci: AMD Ryzen 5 3500U with Radeon Vega Mobile GFX.
RAM: 12 GB.
Ekran kartı: AMD Radeon RX 540 (2 GB)
Evet , stabil.

Windows 10 kurarsan bir şey kaybetmezsin, sorunsuz bir şekilde kullanırsın. Windows 11 ile illa bir hata çıkıyor özellikle hata güncelleştirmesi geldiği zaman. Yeni yeni hatalar çıkıyor.
Hocam bende çıkmıyor.

Windows 11 bana da Windows 10'a yüklenmiş temadan ibaret gibi geliyor. Güncellemeden sonra sorun yaşayanların yaşadığı hiçbir sorunu yaşamadım. Hatta TP-Link T3u Wi-Fi alıcım Windows 10 da sorun çıkarıyordu sürekli 11 de ilk takışımdan itibaren sorunsuz çalışmaya başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı