Windows 11 stabil mi?

ilteks01

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam 6 yıldır MacBook Pro kullanıyorum uzun süredir Windows kullanmıyorum daha önce bir oyuncu sistemim vardı. Şu an yeni bir sistem topladım Windows 11 kullanmak istiyorum oyunlarda vs sorun yaratır mı tavsiyelerinizi bekliyorum. Sistem özellikleri aşağıdaki gibidir.

Intel® Core™ i5-8600K işlemci.
8 GB RAM X2.
1 TB M.2 SSD.
Sıvı soğutma sistemi.
750W güç kaynağı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam 6 yıldır MacBook Pro kullanıyorum uzun süredir Windows kullanmıyorum daha önce bir oyuncu sistemim vardı. Şu an yeni bir sistem topladım Windows 11 kullanmak istiyorum oyunlarda vs sorun yaratır mı tavsiyelerinizi bekliyorum. Sistem özellikleri aşağıdaki gibidir.

8 GB RAM X2.
1 TB M.2 SSD.
Sıvı soğutma sistemi.
750W güç kaynağı.

Ben şu an kullanıyorum gayet stabil.

Ben de uzun süredir kullanıyorum, Windows 10'da karşılaştığım birkaç hatayla 11'e geçince hiç karşılaşmadım.

8 GB RAM X2.
1 TB M.2 SSD.
Sıvı soğutma sistemi.
750W güç kaynağı.

Her sistem Windows 11'de stabil çalışmayabilir. Bunu görmek için kendinizin deneyimlemesi gerekiyor.

Güncel olarak kullanıyorum, render alıyorum, oyun oynuyorum kısacası yapılabilecek çoğu şeyi yapıyor ve görme şansım oluyor. Henüz crash bug vs. bir sorunla karşılaşmadım.

Windows 11 stabil değil. 12 GB RAM, 10. nesil i5 işlemcili bilgisayarda bile kasma donma yaşadığına şahit oldum. Bu aralar düzeltildi gibi şeyler duymuştum ama.

12 GB RAM, i5 9400F kullanıyorum. Kullandığımdan beri ne kasma var ne başka bir sorun.

8 GB RAM X2.
1 TB M.2 SSD.
Sıvı soğutma sistemi.
750W güç kaynağı.

Sizdirildigindan beri kullanıyorum gayet memnunum sisteminiz destekliyorsa 1 dk bile beklemeden geçin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı