Windows 11 şu anda stabil mi?

Dünyanın en stabil işletim sistemlerinden biri değil ama genel Windows stabilitesine ulaştığını söyleyebilirim. 10'dan çok farkı kalmadı. Desktop performansı biraz kötü 10'dan sadece.
Desktop performansı arayüz performansımı oluyor.

Arayuzu falan win10'dan daha sade ve modern, performansi da daha iyi veya hemen hemen ayni diyebilirim. Sadece bir sorun yasiyorum, bazen acinca donuyor sonra mavi ekran falan verip kendini yeniden baslatiyor. Bu sorun da sanirim bir tek bende var.

Arayuzu falan win10'dan daha sade ve modern, performansi da daha iyi veya hemen hemen ayni diyebilirim. Sadece bir sorun yasiyorum, bazen acinca donuyor sonra mavi ekran falan verip kendini yeniden baslatiyor. Bu sorun da sanirim bir tek bende var.
Peki 8 GB Ram sıkıntı yaratırmı

Evet, RAM takviyesi yapacaksan kesinlikle oneririm.

Sağ olun, anakartımda 1 slot boşta zaten. Bir 8 GB daha ekleme yapacağım. 3-4 ay sorun yaşatır mı peki 8 GB RAM'le? ( sık işletim sistemi değiştiriyorum ama yine de sıkıntı çıkarmasa daha iyi olur .)

Bence değil. Dosya çıkarıyorum çıkan dosya masaüstüne laglı bir şekilde düşüyor. Lisans almadım ondan gıcıklık yapıyor mudur bilmem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…