Windows 11 sürücü sorunu 22H2'de çözüldü mü?

Windows 11'i çıkartarak çok yanlış yaptılar. Ayrıca bazı iş yerleri ve kamu kuruluşları halen Windows 7'yi kullanıyor. Eski sistemleri olan kişiler mecbur kullandığı için onlara da destek sağlamaya devam etmeliydi. Windows 11'i denedim şu an kullanılmaz Windows 10 daha iyi. İleride belki kullanılabilir.

Millet te suç aslında Windows 11 test aşamasındayken hemen gelsin diye tutturuyorlardı özellik gelsin diye özelliği ne yapacaklarsa millet özellik manyağı olmuş bazıları Windows 10'dan kurtulmak istiyorum Windows 11 hemen çıksın demesi sinirlendirdi.

Evet, Microsoft herkese yeni PC aldırmaya çalışıyor. Windows 7'nin desteğini kesti ardından Windows 10'a geçirdi. Şimdi de Windows 11'e zorunluluk koyarak Windows 10'la ilgilenmiyorlar ki herkes 11'e geçsin diye. Microsoft para kazansa yeter zaten kullanıcıları önemsediği yok.

Aman 22H2 gelmesin Windows 10'a istemiyorum. Özellik ekleyince bazı yerler bozulmaya başlıyor:D

Millet te suç aslında Windows 11 test aşamasındayken hemen gelsin diye tutturuyorlardı özellik gelsin diye özelliği ne yapacaklarsa millet özellik manyağı olmuş bazıları Windows 10'dan kurtulmak istiyorum Windows 11 hemen çıksın demesi sinirlendirdi.

Windows 11 çıktıda ne oldu kimse hemen kullanmadı (Windows 11 şu an kullanılmaz, hiç beğenmedim, Windows 10'un makyajlı hali vs) söylediler. Windows 11'i istemek yerine 10'a özellik isteselerdi durum şu an bambaşka olurdu.

Windows 11 çıktıda ne oldu kimse hemen kullanmadı (Windows 11 şu an kullanılmaz, hiç beğenmedim, Windows 10'un makyajlı hali vs) söylediler. Windows 11'i istemek yerine 10'a özellik isteselerdi durum şu an bambaşka olurdu.

Bak sana şöyle söyleyim Windows 10 özellikleri Windows 11 özelliklerinden çok fazla resmen Windows 11'i boşalttılar 21H2 de 22H2 de biraz doldurdular ama Windows 10 özellikleri daha fazla. Ben karşılaştırdım eski laptop Windows 10'du benim kullandığımda Windows 11'e yükseltilmiş hali 2'sini karşılaştırdım Windows 10 özellikleri daha fazla Windows 11'e.

Yeni konular

Geri
Yukarı