Windows 11 sürüm 23H2, 26 Eylül'de 22H2 imzasıyla kullanıma sunulacak!

MuhammedA

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
22 Eylül'de Microsoft'un düzenlediği AI ve Surface cihazlarını tanıtım etkinliğinde Windows 11 2022 Güncellemesinin bir parçası ve Nickel dalının ikinci güncellemesi olan Windows 11 sürüm 23H2, 26 Eylül 2023'te kullanıma sunulacaktır.
Microsoft, bu güncellemeyi kalan özelliklerin bir kısmını tamamlamak ve tamamlanan özellikleri kullanıma sunmak için "23H2" yerine "22H2" imzasıyla dağıtacaktır. Bu yapı numarasının değişmeyeceğini de gösterir. Kalan özellikler de hazır olduğunda bir etkinleştirme paketi ile cihazlar "23H2" sürümüne taşınacaktır.

1695669961142.png

22 Eylül'de Microsoft'un düzenlediği AI ve Surface cihazlarını tanıtım etkinliğinde Windows 11 2022 Güncellemesinin bir parçası ve Nickel dalının ikinci güncellemesi olan Windows 11 sürüm 23H2, 26 Eylül 2023'te kullanıma sunulacaktır.
Microsoft, bu güncellemeyi kalan özelliklerin bir kısmını tamamlamak ve tamamlanan özellikleri kullanıma sunmak için "23H2" yerine "22H2" imzasıyla dağıtacaktır. Bu yapı numarasının değişmeyeceğini de gösterir. Kalan özellikler de hazır olduğunda bir etkinleştirme paketi ile cihazlar "23H2" sürümüne taşınacaktır.

Eki Görüntüle 1957090

Çok sevindim.

Dosya Ekleri

• Windows_95_at_first_run.png
    Windows_95_at_first_run.png
    10,7 KB · Görüntüleme: 222
Merhaba
Bugün çıkacak güncellemeyi Windows 11 ISO olarak indirebilecek miyiz?
USB yapıp oradan format atılabilecek midir?

Eki Görüntüle 1957090

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba

Bugün çıkacak güncellemeyi Windows 11 ISO olarak indirebilecek miyiz?

USB yapıp oradan format atılabilecek midir?

Evet internet sitesinde indirme linkinin güncelleneceği yazıyor.

Resmi sitesinde İndirme kısmında birisi SS atmıştı ekliyorum.

Eki Görüntüle 1957792

Bunun alakası yok. Microsoft sitesinde Windows ISO'ları için oluşturduğunuz linkler 24 saatliğine geçerli, süre dolduktan sonra yeni link istemeniz lazım. Görselde de bu linkin ne zaman süresinin dolacağını gösteriyor.

Geri
Yukarı