Windows 11 tavsiye eder misiniz?

Sun Valley 2 ile beraber geçilebilir. Şu an da ufak tefek şeyleri göz ardı edersek gayet kullanılabilir bence.

Hocam ben 2 ay boyunca kullandım. Bana çok hitap etmedi görünüşü. Sürükle bırak yok mesela. İsterseniz yükleyin.
Boş yere para vermek istemiyorum anlarsınız.
Etmem. Ben kullandım deneyimledim. %100 destekleyen cihazımda, %100 kasıyor. Önermiyorum. Kendi deneyimlerim, yalanım yok.
Anladım. Biraz daha araştırma yaptıktan sonra karar vereceğim. Görüşün için teşekkürler.
Verilecek bütün öneriler bence boş. Tam kararlı bir sistem olmadığı için her sistemde farklı sonuçlar veriyor. Ben yazın sonundan beri kullanıyorum. Windows 10'da çok çektiğim WattMan sorunundan kurtuldum. Bundan dolayı fazlasıyla memnunum ama sizde olmayan sorunlar ortaya çıkarabilir. Bu işlere merakınız varsa kurun deneyin iyi performans vermezse başka bir sisteme geçersiniz. Macera aramam diyorsanız eğer SSD varsa Windows 10 kurun.
Görüşün için teşekkürler.
Hocam ben 2 ay boyunca kullandım. Bana çok hitap etmedi görünüşü. Sürükle bırak yok mesela. İsterseniz yükleyin.
Nedenlerinizi söyler misiniz?

Boş yere para vermek istemiyorum anlarsınız.

Anladım. Biraz daha araştırma yaptıktan sonra karar vereceğim. Görüşün için teşekkürler.

Nedenlerinizi söyler misiniz?

Windows 10'dan geçtim. Modern ve macOS benzeri bir temaya sahip onun dışında yeni bir şey çok göremedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı